Kasia Ściborska

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Gdańsk (Wrzeszcz +3)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem uczennicą trzeciej klasy liceum w klasie z rozszerzoną biologią. Oferuję zajęcia z zakresu podstawowego dla uczniów szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych. Mogę pomóc ze zrozumieniem tematów przerabianych na lekcji, wytłumaczyć jak odpowiadać na pytania na sprawdzianach i zwrócić uwagę na najważniejsze elementy w przerabianych zagadnieniach.

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 20:00
Wtorek14:15 - 20:00
Środa12:30 - 15:00
Czwartek13:30 - 20:00
Piątek16:00 - 20:00
Sobota09:00 - 20:00
Niedziela14:00 - 20:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.