FM Stanisław Żyłka

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Tarnowskie Góry (centrum)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Nazywam się Stanisław Żyłka i posiadam tytuł Mistrza Fide oraz ranking Fide: 2374. Jestem wielokrotnym finalistą Mistrzostw Polski, Europy oraz Świata. Gram w szachy już ponad 10 lat, od trzech trenuję młodzież na każdym szczeblu umiejętności. Angażuję się w swoją pracę na sto procent i tego też wymagam od swoich podopiecznych. Dzięki temu zaczynają się liczyć na arenie szachowej.

Oferuję pomoc w podwyższeniu umiejętności szachowych zawodnika/czki w każdym aspekcie szachowej twórczości. Debiut, gra środkowa, końcówki, strategia, taktyka itd. Po prostu wszystko.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a współpracą to serdecznie zapraszam do kontaktu!

Skype: Stanisław Żyłka
Facebook: Stanisław Żyłka

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2022

Rewelacyjny trener szachowy! Bardzo cierpliwy, z ogromną wiedzą i umiejętnością przekazywania jej. Nasz syn pracuje z Nim od dwóch miesięcy ale już widać bardzo duże postępy! Polecam wszystkim bez względu na posiadane umiejętności.

avatar
Krystyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2021

Rewelacja !! Takiego trenera polecam wszystkim :-) mój syn w zaledwie pół roku podniósł ranking Elo o ponad 200 pkt! Trener cierpliwy , bardzo dobrze tłumaczy , ogromna wiedza szachowa a co najważniejsze umiejętność jej przekazania .
Cena bardzo konkurencyjna, polecam wszystkim rodzicom,którzy szukają trenera dla swoich pociech ale i wszystkim pasjonatom szachów:-)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.