FM Stanisław Żyłka

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Tarnowskie Góry (centrum)

FM Stanisław Żyłka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika FM Stanisław Żyłka

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2022

Rewelacyjny trener szachowy! Bardzo cierpliwy, z ogromną wiedzą i umiejętnością przekazywania jej. Nasz syn pracuje z Nim od dwóch miesięcy ale już widać bardzo duże postępy! Polecam wszystkim bez względu na posiadane umiejętności.

avatar
Krystyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2021

Rewelacja !! Takiego trenera polecam wszystkim :-) mój syn w zaledwie pół roku podniósł ranking Elo o ponad 200 pkt! Trener cierpliwy , bardzo dobrze tłumaczy , ogromna wiedza szachowa a co najważniejsze umiejętność jej przekazania .
Cena bardzo konkurencyjna, polecam wszystkim rodzicom,którzy szukają trenera dla swoich pociech ale i wszystkim pasjonatom szachów:-)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.