Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Rzędkowice
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Jazda konna25 / 60 min

Barbara Kot

Opis ogłoszenia

Nasza stajnia położona jest w południowej części Polski, w województwie Śląskim, powiecie Zawierciańskim. Do odwiedzenia tych terenów zachęca również Szlak Orlich Gniazd, który swą nazwę zawdzięcza ruinom licznych zamków. Okolica jest malownicza, lasy wokół mieszane, a także w pobliżu stajni przepiękne wapienne skały, zachęcające do licznych spacerów, wspinaczki.

„Stajnia Lechfor" oferuje możliwość zorganizowania ogniska lub imprezy. Oferujemy Państwu pensjonat dla koni,naukę jazdy konnej dla początkujących i zaawansowanych,rajdy jedno i kilkudniowe oraz wyjazdy na zawody i szkolenia na odznaki GTJ PTTK. Bierzemy udział w różnego rodzaju imprezach tj. Hubertusy zwykłe i historyczne,festyny,imprezy prywatne,eskorta wesel.

Udostępniamy nasze konie do sesji zdjęciowych.

 Do każdego jeźdźca mamy indywidualne podejście, jazdy/treningi prowadzone są indywidualnie lub-tylko na życzenie klienta w grupach/zastępie.
Organizujemy rajdy "na życzenie"-to Ty dzwonisz do Nas,mówiąc jakie miejsce i termin Cię interesują a my proponujemy cenę.

Możliwość wykupienia karnetów na 5,10,15 i 20 jazd. Karnety nie obowiązują podczas rajdów.

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 21:00
Wtorek09:00 - 21:00
Środa09:00 - 21:00
Czwartek09:00 - 21:00
Piątek09:00 - 21:00
Sobota09:00 - 21:00
Niedziela09:00 - 21:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Barbara Kot
Jurajska 76
42-421 Rzędkowice
NIP: 6492302157

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.