Aleksandra Waren

Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
Online
Warszawa
Poznań
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

*Ucz się tej zimy…
Schönen Guten Tag*
przeczytaj moją historię nauki niemieckiego przez Skype. Zajmie Ci to 3 minuty. Nazywam się Aleksandra i jestem pasjonatką/lektorką niemieckiego przez online na przykład przez Skype.

Prawdopodobnie jesteś w jednej z tych czterech grup:

1. Uczysz się niemieckiego
2. Uczyłeś/aś się niemieckiego
3. Nigdy nie uczyłeś/aś się niemieckiego
4. A może jesteś w czwartej grupie o której nie wiem?

Być może powiesz, że to po prostu kolejny lektor języka niemieckiego. Myślałam tak jak Ty aż do momentu kiedy poprowadziłam pierwszą lekcję sama. Wcześniej uczyłam się niemieckiego przez Skype w Niemczech i wiedziałam, że to możliwe.

Nigdy nie myślałam, że będzie to moja przyszła pasja. Wszystko zaczęło się od momentu kiedy poznałam mojego męża:). Nie wiem jak ale namówił mnie na poprowadzenia pierwszej lekcji przez Skype. Tak na próbę.

Spotykamy się 1 lub 2 razy w tygodniu. Nasze lekcje trwają 45/60 minut. To optymalny czas na naukę. Tym bardziej, że podczas zajęć dużo mówimy.

Moi uczniowie chcą pracować lub już pracują w Niemczech, wyjechać na studia, na praktyki, na wymianę, mają częste kontakty służbowe/rodzinne z Niemcami, chcą się przekwalifikować a niektórzy dla przyjemności/odświeżania języka. Jak widzisz każdy ma inne cele. Najmłodsza Marta ma 19 a najstarszy Piotr 58 lat.

Moi uczniowie
Niektórzy moi uczniowie pracują w Polsce i muszą mówić po niemiecku. Na przykład Marek myślał, że sobie nie poradzi. Dodatkowo powiedział mi, że ma za słaby Internet i nie ma konta na Skype. Powiedziałam mu, że nie trzeba mieć szybkiego Internetu. Nasze zajęcia polegają na mówieniu. Nie potrzebujemy kamerek internetowych (choć bywa, że ich używamy).Poza tym mam uczniów z którymi mam zajęcia przez Skype, telefon lub inny komunikator typu whatsapp, messanger, viber….

Tak naprawdę wystarczą słuchawki od komórki, żeby nie było zakłóceń. A więc pomogłam mu założyć darmowe konto na Skype. Uwierzycie? Ja, osoba, która ledwo umie włączyć komputer:)

Zajęcia
Podczas zajęć uczniowie dużo mówią. Chce, żeby poradzili sobie w Niemczech lub w kontaktach z Niemcami. Pierwsze lekcje nie są łatwe.

Na początku staram się poznać moich uczniów a oni mnie. Po kilku lekcjach zaczynają nie bać się mówić. Zawsze się z tego bardzo cieszę. Podczas nauki używamy tak zwanej darmowej tablicy. Uczniowie widzą co ja piszę a ja widzę co oni piszą. Zawsze przed lekcją dostają materiały do nauki mailem.

Najważniejsze, że widzę postępy moich uczniów, którzy są z różnych miejscowości, małych i dużych. Dzięki warsztatom przez Skype spotykamy się razem i uczymy. Kiedyś i to jest najśmieszniejsze byłam słaba z niemieckiego.

Dzisiaj jest inaczej. Niedawno spotkałam moją byłą nauczycielkę niemieckiego. Była zaskoczona, że uczę innych niemieckiego.

Jeśli zainteresował Cię mój list to napisz do mnie. Otrzymasz ode mnie więcej szczegółów. Ważne jest to, że chcesz się uczyć.

Napisz TERAZ do mnie. Pozdrawia:)

Aleksandra – lektor od szybkich efektów:)

PS 1
Specjalizuję się w niemieckim dla osób, które chcą wyjechać pracy do Niemiec, Austrii i Szwajcarii lub już tam są oraz ludzi, którzy potrzebują niemieckiego w pracy w Polsce.

PS 2
Umów się ze mną na bezpłatne zajęcia próbne. Doświadczenie: - skończyłam germanistykę - przygotowuję do wyjazdów do pracy do Niemiec, Austrii i Szwajcarii.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Aleksandra Waren
Milicka 20a/11
55-100 Trzebnica
NIP: 8951666240

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
14 marca 2019

Z całą pewnością ta Pani jest kompetentna jeśli chodzi o brak poszanowania dla klienta oraz nie dotrzymywanie obietnic. Sytuacja taka sama jak w opiniach poniżej. Miał być sms z namiarami na Skype, a tu w dniu korepetycji ani namiarów ani odzewu na pytania. Żenada, może jakiś dzieciak zrobił konto fejk do robienia żartów z ludzi albo maszynka do wyłudzania numerów żeby jakieś syfy póżniej przysyłać, z resztą szkoda się zastanawiać. Nie traćcie czasu i tyle ;)

Skuteczna nauka przez Internet

Proszę wybaczyć ale nie prowadzę zajęć z osobami, które nie chcą płacić za zajęcia na czas.

Zapraszam poważnych uczniów!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
24 stycznia 2019

Jak wyżej. Bylem umowiony w srode na 20. Brak kontaktu przed spotkaniem jak ustalalismy. Brak odp na smsa. Szkoda bo czekałem na to spotkanie a zostalem zlany.

Skuteczna nauka przez Internet

Panie Adamie, napisał Pan, że nie będzie Pan opłacał zajęć co miesiąc a co 3 miesiące. Proszę mi wybaczyć ale nie mogłam się zgodzić na tą propozycję.

Zachęcam do kontaktu osoby, które poważnie traktują naukę i chcą opanować język niemiecki.

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
12 stycznia 2019

Umówiłem się na lekcję z Aleksandrą w piątek o 20.00. Poinformowała mnie, że przed lekcją dostanę sms'a z namiarami na Skype. Specjalnie jechałem przez pół-miasta, żeby zdąrzyć na czas na zajęcia, odwołałem wszystkie inne swoje plany. Chwilę przed 20 jeszcze nie dostałem żadnych namiarów. Wysłałem wiadomość do Aleksandry z prośbą o wysłanie namiarów, ponieważ za kilka minut mieliśmy rozpocząć lekcję. Nie dostałem żadnej odpowiedzi. Trochę dziwnie się czuję, ponieważ jeszcze nie miałem takiej sytuacji, gdy korepetytorka zachowałaby się tak olewawczo w stosunku do ucznia. To pokazuje brak szacunku. Można byłoby przynajmniej wysłać wiadomość w stylu "przepraszam nie mogę" i nie byłoby problemu. Nie polecam.

Skuteczna nauka przez Internet

Bardzo mi przykro. Nie byłam w stanie wysłać SMSa ani zadzwonić do Pana. Proponuję lekcje gratis w ramach zadośćuczynienia.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.