Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Toruń
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki40 - 50 / 60 min

Martin

Opis ogłoszenia

NIEMIECKI dla wymagających Uczysz się języka obcego od dawna i nadal nie posluguesz się nim tak swobodnie jak ojczystym? Problem może tkwić w nauczaniu grupowym i korzystaniu z pomocy przypadkowego lektora. Tylko lekcje indywidualne, w czasie których cała uwaga nauczyciela skupia się na Tobie, zapewnią Ci wymierne rezultaty. Zanim zapiszesz się na kurs języka obcego, nie wahaj się spytać prowadzącego o jego wykształcenie, doswiadczenie zawodowe i referencje. Wielu nie ma odwagi tego zrobić, uważając, że to nie wypada, lub też ulegają oni magii szyldu szkoła języków obcych tudzież słowa native speaker. Ten ostatni, o ile nie ma wykształcenia filologicznego i pedagigicznego, może zrobić więcej krzywdy niż pożytku. Dużo wymagam - przede wszystkim od siebie. Od czasów studiów słyne z miłości do językowych detali i niuansów. Już wtedy nazywano mnie chodzącym słownikiem języka niemieckiego. Jestem/byłem jednym z najlepszych absolwentów UMK, stypendysta Martin Luther Universitaet, lektorem szkół wyższych w Toruniu i we Wroclawiu, nauczycielem 2 szkol średnich, prywatnym lektorem pracujacym dla wielu znanych firm, tłumaczem przysięgłym, uznanym tłumaczem literatury pięknej, a przede wszystkim mam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu indywidualnym. Moi uczniowie zdają koncertowo najtrudniejsze egzaminy językowe. Posiadam listy polecające od dra hab. Włodzimierza Zientary (UMK), dra hab. Tomasza Waszaka (UMK), prof. Ryszarda Lipczuka (USZ), mgr. Giseli Hartung (MLU/UML) i prof. Ingrid Kuehn (MLU/UML). Oferuje lekcje, korepetycje i konwersacje  w systemie von Angesicht zu Angesicht (twarzą w twarz). Przy dwóch lekcjach niemieckiego proponuję 1 godzinę angielskiego jako bonus. Podaj stopień zaawansowania i sprecyzuj oczekiwania.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
04.1991 - aktualnie
Martin-Luther-Universitaet
Doktor
filologia germanska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.