Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Toruń
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Informatykacena do ustalenia

Martin

Opis ogłoszenia

Filolog o ogólnopolskiej renomie (jeden z najlepszych absolwentów Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, stypendysta Uniwersytetu Marcina Lutra w Niemczech), tłumacz literatury pięknej, nauczyciel szkół średnich, wykładowca kilku uczelni wyższych we Wrocławiu i Toruniu, korepetytor z wieloletnim doświadczeniem) nauczy języków obcych w zamian za lekcje informatyki. Niemiecki: wszystkie poziomy, kompetencje native speakera; kaszubski: wszystkie poziomy, kompetencje native speakera; angielski: początkujący i sredniozaawansowany, szwedzki: podstawowy. Moi studenci zdają koncertowo najtrudniejsze egzaminy językowe na całym świecie. Posiadam listy polegające z trzech uniwersytetów.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
04.1991 - aktualnie
Martin-Luther-Universitaet
Doktor
filologia germanska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.