Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Toruń
Język angielskicena do ustalenia

Alicja

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie, jestem absolwentką filologii angielskiej UAM, obecnie pracuję jako lektor języka angielskiego w szkole języków obcych oraz nauczyciel w szkole podstawowej.
Udzielam korepetycji z języka angielskiego, tłumaczę materiał, przygotowuję do testów i egzaminów. Posiadam bogaty materiał pomocniczy oraz mnóstwo ciekawych pomysłów:) Serdecznie zapraszam!
tel. 574586007

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2012

Jestem bardzo zadowolona, corka polubiła angielski i coraz lepiej sobie radzi w szkole. Atmosfera super, córka bardzo chetnie chodzi na zajęcia do pani Alicji. Polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.