Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Tychy
Katowice
Bieruń
Lędziny

Adam

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Adam

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2016

Serdecznie polecam!!! świetny kontakt z młodzieżą, tego pana nie da się nie lubić :) zarówno syn jak i bratanek zaczęli niemiecki przede wszystkim rozumieć!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2016

Na prawdę bardzo cierpliwa osoba, pan Adam na początku grudnia wyciągnął córkę z zagrożenia do oceny dostatecznej na koniec semestru. Nowe półrocze córka zaczęła od 4 i 5. Serdecznie polecam!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.