Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Katowice
Wrocław
Warszawa
Kraków
Poznań
Gliwice
Gdańsk

O mnie

Doktorat z matematyki na jednej z czołowych brytyjskich uczelni. Ze względu na fakt, że w Polsce nie jestem regularnie korepetycje głównie on-line (także po angielsku), ale chętnie także na miejscu jeżeli jestem w pobliżu (proszę pytać).Mogę zastępować Twojego promotora pracy licencjackiej bądź magisterskiej, jeżeli czujesz, że nie otrzymujesz od niego wystarczającej pomocy. Wszystko do uzgodnienia.Zapraszam do kontaktu i pozdrawiam.

Tomasz

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 12.2013
Lancaster University
Doktor
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2018

Jak najbardziej polecam! Zadania wykonane tego samego dnia z obszernymi opisami. Jeszcze raz dziękuję!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.