Ostatnia aktywność:
wczoraj
Online
Sosnowiec
Czeladź
Będzin
Dąbrowa Górnicza
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia20 - 25 / 60 min

Monika

Opis ogłoszenia

Chemia to dla Ciebie czarna magia? Zupelnie nie rozumiesz co nauczyciel mówi do Ciebie na lekcjach? Chcesz poprawić oceny lub przygotować się do egzaminu? Mam na to radę! Chemia z absolwentką studiów chemicznych, posiadająca wieloletnie doświadczenie praktyczne w pracy laboratoryjnej oraz w nauczaniu dzieci i młodzieży na różnych poziomach. Pokaże Ci że chemia jest nie tylko łatwa do opanowania i logiczną, ale także ciekawa i interesująca!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.