Ostatnia aktywność:
7 dni temu
Online
Poznań
Gdańsk

Dominika

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Dominika

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2021

Jestem bardzo zadowolony z zajęć z Dominiką, która jest niesamowicie ciepłą i miłą osobą :) Na zajęciach zawsze panuje przyjazna atmosfera, a nauka języka włoskiego jest prawdziwą przyjemnością. Serdecznie polecam !!! :)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2021

Lekcje są super, urozmaicone i ciekawe, wszystko zrozumiale tłumaczone, prowadzone bez stresu. A do tego Dominika to przemiła osoba :) Polecam!

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2021

Zajęcia prowadzone na naprawdę wysokim poziomie przez bardzo kompetentną osobę. Nie było pytania, na które Pani Dominika nie znałby odpowiedzi. Podczas lekcji zawsze panuje miła i luźna atmosfera. Serdecznie polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.