Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
 
Kraków (Nowa huta +1)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka40 - 60 / 60 min

Monika

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/519 opinii

Opis ogłoszenia

Z wielką chęcią udzielę korepetycji z matematyki.

Uwielbiam uczyć i chcę zarażać dzieci oraz młodzież pasją do nauki, lub przynajmniej pomóc uporać się z przygotowaniami do sprawdzianów i egzaminów. Z przyjemnością pomogę w przygotowaniach do matury (poziom podstawowy).

Posiadam 7-letnie doświadczenie w przekazywaniu wiedzy najmłodszym jak i starszej młodzieży. Udzielałam również korepetycji z poziomu studiów oraz dorosłym uczącym się w liceum wieczorowym.

Dla najbardziej ambitnych jest możliwość podjęcia lekcji w trybie anglojęzycznym.

Doświadczenie:

  • Ponad 3 lata pracy dla znanego portalu edukacyjnego w charakterze nauczyciela matematyki, fizyki i chemii ( ok. 20 tys. rozwiązanych zadań ).
  • 7 lat doświadczenia w nauczaniu (lekcje indywidualne oraz grupowe)
  • Praca jako asystent na uczelni wyższej (stypendium asystenckie)

Kwalifikacje i osiągnięcia:

  • Magister inżynier Inżynierii Materiałowej na Akademii Górniczo-Hutniczej (język wykładowy angielski), coroczny zdobywca Stypendium Rektora
  • Liczne sukcesy uczniów 

Dla stałych uczniów oferuję dodatkowo i nieodpłatnie regularne konsultacje poza godzinami lekcyjnymi - za pośrednictwem messengera, skype, telefonu.
Wszystkie materiały w cenie lekcji

Cennik (osiedle Kazimierzowskie):
szkoła podstawowa/gimnazjum - 40 zł/h* (60 zł/2h*)
szkoła średnia zakres podstawowy - 50 zł/h* (80 zł/ 2h*)
szkoła średnia zakres rozszerzony - 70 zł/h* (120 zł/ 2h*)
IB Mathematics Standard Level - 60 zł/h (100 zł/2h)
IB Mathematics Higher Level - 80 zł/h (150 zł/2h)

*Zajęcia odbywają się na Osiedlu Kazimierzowskim. Dojazd na terenie Krakowa dodatkowo płatny, zależny od odległości.
W roku szkolnym 2019/2020 pozostałe możliwe terminy tylko w lokalizacji nauczyciela (Osiedle Kazimierzowskie)

Cały dzień udzielam lekcji i nie korzystam wtedy z telefonu. W CELU SPRAWNEGO ZAPISU NA KOREPETYCJE PROSZĘ O OPISANIE SYTUACJI PRZEZ SMS (ADRES UCZNIA, KLASA , OPIS PROBLEMÓW,PREFEROWANE DNI) - oddzwonię ;-)

Dostępność

Poniedziałek18:00 - 23:00
Wtorek18:00 - 23:00
Środa18:00 - 23:00
Czwartek18:00 - 23:00
Piątek18:00 - 23:00
Sobota07:00 - 23:00
Niedziela07:00 - 23:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 06.2018
Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
Magister inżynier
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2011 - aktualnie
Własna działalność
05.2014 - 03.2017
Portal edukacyjny
01.2018 - 07.2018
AGH

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 19
avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2019

Polecam z całego serca panią Monikę, na zajęciach panuje spokojna i przyjazna atmosfera, jeśli jest coś niezrozumiałe pani Monika wytłumaczy ponownie bez najmniejszego problemu. Cudownie współpracuje się z osobą pełna zaangażowania i pasji jak pani Moniką. Serdecznie polecam każdemu!. Nie ma dla tej kobiety rzeczy niemożliwych

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2019

Bardzo polecam korepetycje u Pani Moniki. Pomogła synowi nadrobić w krótkim czasie duże zaległości, dzięki temu otrzymał pozytywną ocenę na koniec roku szkolnego. Zajęcia odbywały się w miłej, luźnej atmosferze co pomagało synowi w przyswajaniu wiedzy.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2019

Bardzo się cieszę, że trafiłam na Panią Monikę. Uczy mojego syna od prawie roku i na prawdę widać postępy - z ucznia trójkowego stał się czwórkowym, czasem dostaje nawet piątki. Pani Monika jest zaangażowanym, zawsze przygotowanym nauczycielem, ale co ważne - także bardzo sympatycznym. Mój syn czuje się przy niej bardzo swobodnie i nie boi się o nic pytać, a to ważne.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2019

Bardzo dziękuję za solidne przygotowanie do matury. Jako osoba bardzo oporna na ten przedmiot od najmłodszych lat, bardzo obawiałam się egzaminu. Po czterech miesiącach regularnych korepetycji mogę stwierdzić, że akurat tej matury nie musiałam się bać. Po wstępnych obliczeniach wynik szacuje na około 60%, po 26% uzyskanych na próbnej uważam to za duży sukces, który byłby nie możliwy bez pomocy Moniki.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
11 maja 2019

Jak najbardziej mogę polecić korepetycje u Moniki. Skutecznie przygotuje Cię do matury. A lekcje będą samą przyjemnością.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2019

Pani Monika jest świetną korepetytorką, przygotowuję się z nią do matury, jestem w 2 klasie liceum.
Jest zawsze bardzo dobrze przygotowana do lekcji, potrafi wytłumaczyć każde zagadnienie i zrozumiale odpowiedzieć na moje pytania.
Pani Monika jest bardzo sympatyczną i otwartą osobą, przez co lekcje są naprawdę miłe, a ja nie boję się dopytywać, gdy czegoś nie rozumiem.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2019

Tak jak napisała Pani Monika w swoim ogłoszeniu – "uwielbiam uczyć" i to jest prawda !
Ma ogromny zapał do pracy z uczniem. Jest sumienna i zawsze przygotowana. Zadaje duużo zadań do pracy samodzielnej i sprawdza je w swoim wolnym czasie. Dzięki temu na lekcji pracuje tylko nad tematami które tej pracy wymagają. Motywuje do nauki. Przypomina rodzicowi sms, gdy rozwiązanych zadań nie otrzymała na czas. Dzięki temu zawsze miałam możliwość interwencji w opieszałość mojego syna ;) Polecam serdecznie.

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2019

Monika jest przede wszystkim bardzo pozytywna osobą, dzięki temu jest świetnym korepetytorem. W krótkim czasie potrafi wytłumaczyć wszystko. Z ręka na sercu mogę powiedzieć, ze przy niej nie da się nie zdać ważnych egzaminów. Dzięki jej zapałowi i umiejętnościami pracy z człowiekiem matura z matematyki poszła mi dobrze, a obawiałam się jej najbardziej. Nie ma co się zastanawiać, trzeba od razu się do niej zapisać!

avatar
Wiola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2019

Z czystym sumienie mogę polecić Monikę ! Po maturze próbnej z matematyki osiągnęłam wynik 32% co skłoniło mnie do skorzystania z pomocy tej dziewczyny. Obecnie jestem przekonana, że matura poszła mi świetnie a wynik po sprawdzeniu wskazuje na około 80%. To wszystko dzięki temu, że korepetycje były przyjemnością a nie karą. Atmosfera, podejście do ucznia, cierpliwość i determinacja- wszystko na 5+ !

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2019

Monika ma bardzo dużą wiedzę i doświadczenie w nauczaniu, co sprawia że skutecznie potrafi ją przekazać. Ma świetne podejście, dużą pasję, potrafi wzbudzić zainteresowanie (co niełatwe u 10-latka:) i bardzo fajnie zmotywować. Zajęcia prowadzi w sposób ciekawy, z dużym zaangażowaniem, które udziela się uczniowi.
Bardzo się cieszę, że właśnie na Monikę trafiliśmy. Z czystym sumieniem - zdecydowanie polecam.

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2019

Bardzo dobra, rzetelna osoba. Świetne podejście, duża wiedza dobrze przekazywana. Z Panią Moniką moje dziecko zrobiło duże postępy w nauce. Osoba godna polecenia!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2019

Monika ma bardzo dużą chęć i pasje w przekazywaniu wiedzy z zakresu matematyki, jest bardzo oddana swoim uczniom w osiągnięciu dobrych wyników w nauce.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2019

Monika świetnie uczy, ma do tego talent, ogromną wiedzę i olbrzymią ilość chęci oraz pasji. Polecam każdemu, kto ma problem z matematyką

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2019

Ta Pani ma pasję przekazywania wiedzy i ogromne doświadczenie w nauczaniu matematyki. Mój syn, uczęszczający do 4 klasy szkoły podstawowej, w momencie rozpoczęcia nauki był uczniem "trójkowym". Lekcje dwa razy w tygodniu spowodowały, że Karol wyróżnia się na tle innych uczniów, ma 5 i tylko jedną 4, a do tego jest niesamowicie zmotywowany, myśli o konkursie matematycznym w przyszłych latach. Jestem pod wrażeniem tego wpływu pedagogicznego.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2019

Polecam tę nauczycielkę. Ma dużą cierpliwość i ogromną wiedzę. Przygotowuje mnie do matury od kilku miesięcy i czuję się już dużo pewniej, wiem że na pewno zdam, liczę na około 80-90%, a zaczynałyśmy od dużych zaległości.. Polecam !!!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2019

Monika pracuje z moją córką (4 kl szkoły podstawowej) od 3 miesięcy. Po pierwszych lekcjach byłem sceptycznie nastawiony, gdyż nie jest to tradycyjne szkolne podejście: książka + zeszyt + wykład nauczyciela. Lekcje odbywają się z użyciem przedmiotów, przykładów z życia. Między lekcjami moja córka chętnie powtarza materiał z notatek oraz przygotowanych przez Monikę materiałów interaktywnych. Widać już poprawę ocen z trójek na czwórki, także polecam

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2019

Myślę, że mogę polecić korepetycje. Zajęcia przebiegały w miłej, swobodnej atmosferze, sprzyjającej nauce. Były treściwe, bez marnowania czasu. Co dla mnie najważniejsze - dzięki nim zdałam matematykę na studiach. Minusów się nie dopatrzyłam, było jak najbardziej ok.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2019

Monikę jako korepetytorkę polecił mi kolega. Nie mogłam trafić na lepszą osobę. Świetnie odnajduje się w nauczaniu i co najważniejsze potrafi przekazać innej osobie to co sama potrafi. Monika pozwoliła mi uporządkować już posiadaną przeze mnie wiedzę, jak i nauczyć się nowych rzeczy. Dzięki niej zdałam maturę z matematyki na prawie 80%. Polecam!!

Monika

Serdecznie dziękuję za opinię oraz miły i produktywny czas spędzony razem :)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 grudnia 2018

Dzięki tej miłej Pani udało mi się zdać maturę z matematyki . Kiedy zacząłem z nią pracę miałem spore zaległości . Na szczęście moi rodzice odszukali ją i mi pomogła . Serdecznie pozdrawiam

Monika

Dziękuję za zaufanie i ciężką pracę :) Gratuluję sukcesu!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.