Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Radom (śródmieście)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

• Nauczyciel z 24-letnim stażem w prowadzeniu zajęć z młodzieżą oraz słuchaczami dorosłymi zaprasza na lekcje w miłej atmosferze gwarantując swoja pedagogiczną fachowość

• Proponuję indywidualne podejście do każdego ucznia oraz efektywność ze współpracy

• Posiadam uprawnienia egzaminatora gimnazjalnego oraz maturalnego, znajomość wymogów matury z języka niemieckiego pozwala mi w sposób rzetelny przygotować ucznia do egzaminu na poziomie rozszerzonym i podstawowym. Posiadam arkusze egzaminacyjne, liczne materiały dodatkowe oraz testy z lat poprzednich.

• Prowadzę konsultacje prac pisemnych oraz wypracowań na każdym poziomie

• Możliwe zajęcia w grupach i kursy wyrównawcze

• Oferuję konwersacje w oparciu o wybrana tematykę lub wymagany zakres materiału, przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych w firmach rekrutujących na pozycje z wymagana znajomością języka niemieckiego.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.