Beata Czerwiakowska

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
Online
Warszawa (Wawer)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam na zajęcia - Wawer Radość.
Jestem miłośniczką języka niemieckiego, germanistką, tłumaczem, autorką podręczników. Specjalizuję się w nauczaniu, robię to z pasją i zaangażowaniem.
Wieloletnie doświadczenie jako lektor języka niemieckiego zdobyłam prowadząc liczne zajęcia w szkołach językowych, a także dla wielu firm i instytucji, m.in dla Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Ministerstwo Sportu, POT-Polska Organizacja Turystyczna, PARP, Hutchinson Institute.
Uczę języka kolokwialnego, klasycznego, biznesowego oraz konwersacji.

Jak uczę?
Koncentruję się przede wszystkim na rozwijaniu kompetencji komunikacyjnej, jestem fanką twórczego myślenia i kreatywności. Praca z drugim człowiekiem jest dla mnie fenomenalną wymianą doświadczeń. Studentów postrzegam indywidualne, poznaję ich mocne i słabsze strony, odkrywam drzemiący w nich potencjał.
W czasie lekcji mówię niemal wyłącznie po niemiecku. Na kursach z grupami początkującymi porozumiewam się za pomocą gestów, rysunków, tak aby słuchacz był zmuszony do mówienia już od pierwszych zajęć.
Moim głównym celem jest nauczanie komunikowania się po niemiecku w sytuacjach praktycznych: jak zrobić zakupy, zamówić obiad, złożyć życzenia urodzinowe…
Język pisany oczywiście również ma znaczenie.
Najważniejszy jest dla mnie progres oraz utrwalanie i powtarzanie. Stale wracam do przerabianego już materiału i rozszerzam go równocześnie rozwijając nowe umiejętności. Moje lekcje są interaktywne, bezstresowe, zorganizowane.
Postępy w nauce są kontrolowane.
Staram się aby nauka była przyjemnością, atmosfera jest swobodna.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2018

Doceniam. Wiedza, jakość, klasa i uroda :)
Dziękuję.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 grudnia 2017

Fantastyczna lektorka ;) Nauka z Panią Beatą to prawdziwa przyjemność. Zna się na tym co robi, a to rzadkość. Mam porównanie gdyż miałem już cały sztab nauczycieli j. niemieckiego. I w końcu czuję, że robię postęp. Dziękuję ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.