Ewa Kędziora

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Online
Warszawa (Bemowo +5)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam,
Zapraszam na profesjonalne i przyjazne lekcje angielskiego.
Mam na imię Ewa od dziesięciu  lat uczę angielskiego indywidualnie.
Jestem z tym językiem związana od dziecka i uwielbiam go.
Uczę tylko osoby dorosłe.
Pracuję długoterminowo, bo lubię obserwować efekty naszej wspólnej pracy.
Wielu moich Uczniów zaczyna naukę z barierą językową i obawą przed popełnianiem błędów. To normalne, że na początku czujemy się nieswojo używając języka obcego. Dlatego pracujemy nad swobodą w mówieniu, pisaniu i rozumieniu.
Proponuję stałe godziny, ale jest też możliwość ruchomego grafiku.

Jak pracuję?

  • Na pierwszym spotkaniu wspólnie określamy cel nauki, poznajemy się trochę, ustalamy jaka forma lekcji będzie najlepsza i jakie tematy będą interesujące.
  •  Po każdych zajęciach wysyłam podsumowanie lekcji w pliku pdf z nowymi słówkami, zwrotami i gramatyką.
  • Planując lekcje, uwzględniam zainteresowania moich Uczniów w doborze tematów.
  • Gramatykę zazwyczaj wplatam w konwersację i tłumaczę rzeczy, które widzę, że wymagają wyjaśnienia.
  • Bardzo lubię pracę z ludźmi i dbam, aby atmosfera na lekcji była życzliwa, akceptująca i wspierająca naukę.
  • Obecnie pracuję głównie przez Skype’a i w takich lekcjach mam bardzo duże doświadczenie. Nawet moi najzagorzalsi zwolennicy spotkań na żywo, po jakimś czasie zazwyczaj decydują się na korzystanie z tej formy zajęć.  Jest ona równie efektywna co lekcje na żywo, a jednocześnie bardzo wygodna. Lekcje mogą odbywać się w każdym miejscu, które posiada dostęp do internetu. Szczególnie cenne jest to dla osób, które są bardzo aktywne zawodowo, sporo podróżują i prowadzą szybki tryb życia.

Dla kogo są moje lekcje?
Dla osób dorosłych, zainteresowanych dłuższą współpracą, które uczą się "dla siebie" i potrzebują języka do celów prywatnych lub zawodowych.

Cele zawodowe
 Zazwyczaj rozmawiamy o tym, czego na bieżąco potrzebują w pracy, wspólnie przygotujemy służbowe maile. Czasami przygotowujemy się do rozmów kwalifikacyjnych.

Cele prywatne:
Dla osób, które chcą podszkolić angielski w sferze życia prywatnego i chcą swobodnie rozmawiać na tematy, które ich interesują (hobby, lifestyle, bieżące sytuacje). Takie lekcje są oparte głównie na konwersacjach z elementami gramatyki.

Moje kwalifikacje:
Lekcje prowadzę od dziesięciu lat. Posiadam certyfikat potwierdzający znajomość języka na poziomie zaawansowanym (CAE). Ukończyłam także pięcioletnie studia psychologiczne w języku angielskim.

Kilka słów o mnie:
Z wykształcenia jestem psychologiem i jest to moja druga pasja - wykorzystuję ją, aby pomagać moim Uczniom w przełamaniu blokady językowej.  Bardzo lubię podróże (szczególnie do krajów anglojęzycznych), jestem zapaloną narciarką i pasjonuję się piłką nożną. W wolnym czasie biegam, czytam i zwiedzam warszawskie restauracje w poszukiwaniu nowych smaków. 

Zapraszam do kontaktu:
502 340 331

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 19:00
Wtorek09:00 - 19:00
Środa09:00 - 19:00
Czwartek09:00 - 19:00
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2006 - 07.2011
Uniwersytet SWPS
Magister
Psychology in English
09.2009 - 07.2011
Uniwersytet SWPS
Psychologia Sportu
Kursy i szkolenia
05.2003
First Certificate in English
06.2005
Certificate in Advanced English
Doświadczenie
09.2010 - aktualnie
Nauczyciel języka angielskiego
Lekcje prowadzę od 2010 roku. Przez pierwszy rok pracowałam zarówno z dziećmi jak i z dorosłymi. Od 7 lat moją specjalnością są lekcje dla dorosłych, zazwyczaj pracujemy online.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Samanta Dryja-Zabielska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2020

Gorąco polecam zajęcia z Ewą! Uczysz się tego, czego potrzebujesz i w taki sposób, w jaki najbardziej lubisz.
Dzięki Ewie pozbyłam się blokady przed mówieniem po angielsku i teraz nauka tego języka jest przyjemniejsza.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2020

Dzieki Ewie przekonalam się do formy prowadzonych zajęć przez skyp'a - oszczędność czasu i możliwość zaplanowania dnia bez zbędnej straty czasu na dojazd - bezcenne. Lekcje z Ewą to przyjemność. Zero stresu lub napięcia. Wszechstronność tematów do konwersacji pozwalają utrwalic i przyswoić nowe słownictwo. Ewa jest nauczycielem zaangażowanym w spotkanie. W sposób logiczny i praktyczny tłumaczy wszelkie zawiłości językowe lub wątpliwości. Polecam szczególnie dla osob, które poważnie i konsekwentnie chcą zaangazować sie w naukę języka.

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2018

Gorąco polecam zajęcia z Ewą.
Jeżeli chcecie nauczyć się angielskiego ale nie chcecie mieć typowych nudnych i sztywnych lekcji szkolnych to zajęcia z Ewą są tym czego szukacie.
Zajęcia z Ewą sa zawsze ciekawe w bardzo miłej i luźnej atmosferze. Ewa jest osoba bardzo kontaktowa dzięki czemu można porozmawiać z nią na każdy temat i poznać język angielski z każdej dziedziny życia.
Byłam jedna z tych niewielu osób które uważały ze tylko spotkania na żywo maja sens jednak gdy raz spróbowałam zajęć przez Skypa to już przy nich pozostałam i nie są w niczym gorsze od zajęć na żywo.
Z powodu mojej pracy nie mogę mieć stałych dni i godzin zajęć jednak Ewa zawsze znajdzie dobre rozwiązanie dla nas obu.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2018

Zajęcia języka angielskiego z Ewą są bardzo ciekawe ale przede wszystkim praktyczne.
Ewę cechuje elastyczność oraz indywidualne podeście do ucznia. Ogromny plus to szczerość i cierpliwość, ktore dla mnie były istotne bo właśnie z każdą kolejną lekcją zyskuje większa swobodę w używaniu języka angielskiego.

Ewa jest zawsze dobrze przygotowana do zajęć - otwarta na każdy temat, niezależnie czy mowa o kosmetykach czy piłce nożnej :) na bieżąco przygotowuje podsumowania lekcji i zdarzało się że ratowała mnie korektą maili służbowych.

Ogromnie polecam, ponieważ opis oferty w 100% zgadza się z rzeczywistością. Można dodać tylko, że to nauka z naprawdę fajnym człowiekiem :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2018

Gorąco polecam angielski z Ewą!!! Swobodna atmosfera połączona z profesjonalizmem Ewy to sama przyjemność z zajęć. Łączy przyjemne z pożytecznym - towarzyskie spotkanie podczas, którego możemy się pośmiać ale i poruszyć poważne tematy a przy okazji podszkolić mój język angielski. Elastyczne godziny zajęć - Ewa dziękuję za wyrozumiałość :)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2015

Zdecydowanie polecam Ewę. Profesjonalne podejscie i fajne podsumowania po lekcjach :)

Ewa Kędziora

Dzięki Kamil, uczenie Ciebie było przyjemnością i znacznie wzbogaciło moją wiedzę technologiczną ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.