Katarzyna Bartosz

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Lublin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Nauczyciel języka polskiego z kilkuletnim stażem chętnie pomoże w rzetelnym przygotowaniu do egzaminów gimnazjalnych czy matury, pomoże także w nadrabianiu bieżących zaległości. 8-letnie doświadczenie w pracy z uczniami na wszystkich etapach edukacji. Zapewniona miła, naukowa atmosfera, wszelakie pomoce naukowe oraz wskazówki przy redagowaniu prac.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Kubek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2011

Bardzo gorąco polecam zajęcia z tą osobą. Zgłosiłem się do niej z dramatyczną potrzebą przygotowania do matury z prawie zerową wiedzą. Ma dar do przekazywania wiedzy a przy tym jest bardzo pomocna. Przeprowadziła mnie przez maturę bardzo profesjonalnie polecam każdemu maturzyście

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.