Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Zabrze
Gliwice
Katowice
Mysłowice

Opis ogłoszenia

Witam, z chęcią udzielę korepetycji z języka francuskiego na poziomie podstawowym jak i zaawansowanym. Mam spore doświadczenie w pracy z dziećmi jak i z osobami dorosłymi. Zapraszam

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
27 lutego 2019

Nauczycielka bardzo niekompetentna. Często odwołuje lekcje w dniu, w którym miały się one odbyć, a jak chciałam żeby podałam mi termin w którym mogłaby "odrobić" zaległą lekcję, to nie odbiera telefonu i nie odpisuje na wiadomości. Podczas lekcji większość czasu robi coś na telefonie zamiast uczyć.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.