Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Warszawa

Opis ogłoszenia

Witam, jestem nauczycielką języka niemieckiego w gimnazjum.
Ukończyłam studia na Uniwersyteckim Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Niemieckiego, obecnie kontynuuję zaocznie studia magisterskie. Chętnie udzielę korepetycji z niemieckiego uczniom szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum, także przygotowanie do matury.
Małgorzata 508 268 641- w przypadku gdy nie będę mogła odebrać telefonu, proszę zostawić wiadomość a ja skontaktuję się z Państwem

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

Dowolne

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.