Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Chorzów
Świętochłowice
Ruda Śląska
Katowice
Bytom
Piekary Śląskie

O mnie

Jestem nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej. Ukończyłam Kolegium Nauczycielskie w Bytomiu (licencjat) oraz Uniwersytet Śląski w Katowicach (magister). Jestem osobą kontaktową i przyjazną. Polecam się do pracy z dziećmi szkolnymi. W swojej pracy stosuję ciekawe i alternatywne metody oraz formy. Preferuję naukę przez zabawę oraz doświadczenia. Swoje działania dostosowuje do potrzeb i możliwości dziecka.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.