Sławomir Domagała Domagała

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Gdańsk
Sopot
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Mam 8-letnie doświadczenie w programowaniu. Języki programowania, które znam to: Java, JavaScript, C, C++, C#, Scala, Python, Bash, R, SQL, MySQL. Do tego dochodzi doświadczenie związane z technologiami webowymi.

Udzielam korepetycji z programowania. Nastawiony jestem z góry na dłuższą współpracę (co nie wyklucza pomocy przy pomocy przy konkretnych problemach).

Mogę pomóc w przygotowaniu do rozmów rekrutacyjnych. Również mogę pomóc osobom, które potrafię programować, ale ich kod nie jest najlepszej jakości.

Nie odrabiam za kogoś zadań domowych oraz nie wykonuję za kogoś projektów na studiach. Zawsze przygotowuję się do zajęć i układam również własne zadania.

Proszę kontaktować się telefonicznie: 790 529 093.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Irena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2018

Serdecznie polecam! Bardzo szybka i profesjonalna pomoc przy projekcie. Pan Sławomir ma ogromną wiedzę, tłumaczy w łatwy i zrozumiały sposób, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Wielką zaletą jest świetny kontakt!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.