Friendly Grammar

Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT

Opis ogłoszenia

Posiadam tytuł magistra filologii rosyjskiej, który zdobyłem 16 maja 2013 roku na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Uczciwa i ciężka nauka przez okres pięciu lat pozwoliła mi zdobyć wiedzę o tym języku, jak również odkryć w sobie predyspozycje do nauczania języków obcych innych osób. Chętnie poprowadzę zajęcia typowo gramatyczne (które bardzo polecam, ponieważ mają bardzo dużo plusów w dalszej nauce nie tylko danego języka), jak i swobodną konwersację na tematy z życia codziennego. Udzielam korepetycji na terenie Poznania, Środy Wielkopolskiej i okolic. Przyjazna, naturalna atmosfera oraz gwarancja efektywnie i miło spędzonego czasu. Zapraszam serdecznie.

Cena za zajęcia dla firm jest ustalana indywidualnie.

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2008 - 06.2013
UAM w Poznaniu
Magister
Filologia rosyjsko-ukraińska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2016

Jako uczeń ostatniej klasy gimnazjum, oceniam że po jednej lekcji z Panem Sławkiem, dowiedziałem się więcej niż przez wszystkie lata nauki. Nareszcie zacząłem rozumieć o co chodzi w tych wszystkich czasach. Doceniam cierpliwość, spokój i umiejętności Pana Sławka. Polecam z czystym sumieniem.

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2014

ze Sławkiem współpracuję od roku, był ze mną raz na wyjeździe biznesowym na Ukrainie, ponadto dzwoni w moim imieniu na Ukrainę i Białoruś jak również prowadzi korespondencję biznesową z moimi kontrahentami zza wschodniej granicy, robi to w sposób rzetelny i kompetentny.

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2014

Największy pasjonata gramatyki jakiego znam, widać że przekazywanie wiedzy innym to dla niego czysta przyjemność. Zajęcia prowadzone w zrozumiały sposób, możliwość zajęć przez skype (polecam !). Indywidualne podejście do ucznia - kolejny plus, a przede wszystkim miła atmosfera w połączeniu z ogromną wiedzą Sławka, co daje dużą motywację do nauki :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2014

Sławek jest świetnym nauczycielem, widać, że to co robi sprawia mu przyjemność. Zajęcia prowadzone są w przyjemnej atmosferze, nie trzeba się stresować- co jest bardzo ważne. Ponadto widząc jego wiedzę sami chcielibyśmy taką posiadać co motywuje do nauki ;)

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2013

Sławek jest lingwistycznym pasjonatą oraz bardzo elastycznym nauczycielem. Pomimo mojej miłości do języka nie jestem miłośniczką gramatyki, a Sławek potrafi zmotywować mnie do przywiązywania większej uwagi na poprawność.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2013

Jako beztalencie językowe, w pewnym momencie stanęłam w obliczu niemożliwego - egzaminu z rosyjskiego. Sławek okazał się nie tylko dobrym nauczycielem, ale także wyśmienitym psychologiem. Znalazł na mnie sposób, dużo mnie nauczył i przy okazji podniósł moją samoocenę. Teraz nie zastanawiam się, czy zdam, ale ile procent zdobędę.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2013

Super polecam.bardzo fajne zajecia.duzo konwersacji

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2013

Polecam serdecznie !!!, mialem już wielu korypetytorów ,ale to z nim poczyniłem największy progres. Zajęcia są prowadzone bardzo ciekawie - fajne połączenie luźnej atmosfery i profesjonalnego podejścia do naczuania. Bardzo odpowiadają mi zajecia przez skypa - elastyczne terminy.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2012

100% polecam. Wiedza na bardzo wysokim poziomie, lekcje prowadzone są ciekawie, jasno i zrozumiale. Dodatkowo elastyczny termin zajęć.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2012

Super nauczyciel. Dobrze tłumaczy, dostosowuje się do poziomu ucznia. Luźna atmosfera znacznie ułatwia naukę. Polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.