Sławomir Tomczuk

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Zielona Góra (Zielona Góra)
Sulechów
Nowa Sól
Świebodzin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem doświadczonym nauczycielem fizyki i przedmiotów zawodowych z branży elektryczno--mechanicznej. Pomagam uczniom osiągnąć wysokie wyniki w nauce z przedmiotu fizyka oraz z przedmiotów zawodowych z branży elekktryczno-mechanicznej. Pomagam również młodszym adeptom nauk przyrodniczych w szkołach podstawowych. Profesjonalnie przygotuje do egzaminów ośmioklasisty z zakresu fizyki jak i matury na poziomie rozszerzonym.Pomagam w zaległościach edukacyjnych. Posiadam również wysokie umiejętności w pracy z uczniem o szczególnych potrzebach edukacyjnych jak również mających trudności w nauce. Realizuje również pomoc online.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek16:00 - 20:00
Sobota14:00 - 20:00
Niedziela12:00 - 16:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.