Marysia Skurzak

Ostatnia aktywność:
29 dni temu
 
Marki
Radzymin
Słupno
Warszawa (Praga +6)

Marysia Skurzak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Marysia Skurzak

O mnie

*UWAGA!

DO POŁOWY WRZEŚNIA UCZĘ ANGIELSKIEGO W INDIACH, WIĘC NIEDOSTĘPNA JESTEM POD POLSKIM NUMEREM - PROSZĘ PISAĆ NA MAILA (MARY.SKURZAK@GMAIL.COM), BĄDŹ NA MÓJ NUMER NA WHATSAPPIE (501324492)*PRZYJMUJĘ ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2018/19Jestem absolwentką lingwistyki stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji nauczycielsko-tłumaczeniowej. Moje studia dają uprawnienia pedagogiczne, poza językami mamy również zajęcia z psychologii, pedagogiki i dydaktyki.Prywatnie nauczam od trzech lat; są to zarówno zajęcia wyrównawcze z malcami, nauczanie od podstaw, jak i kursy do wszelkich egzaminów i konwersacje. Wielokrotnie przygotowywałam dorosłych do rozmów kwalifikacyjnych w języku angielskim, a także podejmowałam się nauki osób starszych.Dodatkowo pracuję w firmie językowej Neo Lingua, gdzie przygotowuję grupy do egzaminu FCE.Jako laureatka olimpiady języka polskiego na poziomie wojewódzkim, chętnie udzielę też pomocy w języku polskim.Uwielbiam swoją pracę, cenię sobie dobry kontakt z moimi podopiecznymi, bez znaczenia, czy są to dzieci, czy dorośli. Zależy mi na zrozumieniu, czego dokładnie potrzebuje uczeń, bez powtarzania utartych schematów. Zajęcia prowadzę u Państwa (z dojazdem), albo możemy umówić się na mieście.CENA ZA GODZINĘ 70 zł

zniżki dla grupProszę kontaktować się pod numerem telefonu: 501 324 492

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 06.2018
Uniwersytet Warszawski
Licencjat
Lingwistyka Stosowana - specjalność nauczycielsko-tłumaczeniowa
Kursy i szkolenia
02.2018
Teaching English to children with dyslexion
Doświadczenie
09.2015 - aktualnie
English Teacher
10.2015 - 12.2017
Conversational English Tutor
Przez trzy lata pracowałam w szkole językowej NeoLingua, przygotowując grupy dorosłych do certyfikatów Cambridge, oraz prowadząc z nimi zajęcia z konwersacji.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2017

Bardzo polecam! Miła, rzetelna i zawsze przygotowana

avatar
Matylda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2016

polecam ! zarówno korepetycje z angielskiego jak i niemieckiego :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.