Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Gliwice

Opis ogłoszenia

Posiadam Certificate of Proficiency in English i kilkanaście lat praktyki w nauczaniu języka angielskiego. Uczę dzieci, młodzież i dorosłych, początkujących i zaawansowanych. Prowadzę konwersacje, przygotowuję do egzaminów i matury, nauczam business English i wykonuję tłumaczenia. Możliwy jest dojazd do ucznia (na terenie Gliwic i okolicy), lekcje mogą odbywać się również w terminach przedpołudniowych i weekendowych. Cena za 60 minut waha się, w zależności od długości lekcji, poziomu zaawansowania i ewentualnego dojazdu, od 40 do 50 zł. Istnieje możliwość wystawienia rachunku.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Dowolne

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.