Sylwia Bakalarz

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Łódź (Widzew)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem studentką piątego roku filologii polskiej. Przygotowuję do egzaminu po szkole podstawowej oraz do matury. Na zajęciach stawiam nacisk na ćwiczenie sprawności pisania oraz czytania ze zrozumieniem. Jestem dyplomowanym lektorem języka polskiego jak obcego, dlatego zapraszam też do współpracy obcokrajowców.

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 18:00
Wtorek
Środa09:00 - 18:00
Czwartek
PiątekDo uzgodnienia
Sobota09:00 - 18:00
Niedziela09:00 - 18:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.