Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Szczecin (Centrum)
Bydgoszcz (Centrum)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski70 / 60 min

Bartek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

CZY CHCESZ, ŻEBYM OSOBIŚCIE POMÓGŁ CI SZYBKO ROZWINĄĆ POZIOM TWOJEGO ANGIELSKIEGO, ŻEBYŚ MÓGŁ/MOGŁA OSIĄGNĄĆ WSZYSTKIE TWOJE CELE ZAWODOWE W PRACY, W BIZNESIE, LUB ZDAĆ JAKIKOLWIEK EGZAMIN OD POZIOMU A1-C2 Z WYSOKIM WYNIKIEM?

A do tego, żebym osobiście przygotował dla Ciebie indywidualną strategię rozwoju i nauki, która da Ci szybkie i niesamowite rezultaty w Twoim języku angielskim… ZA DARMO?

Drogi przyjacielu/przyjaciółko,

Nazywam się Bartek i szukam moich “wymarzonych uczniów”, czyli osób, którym będę mógł pomóc osiągnąć wszystkie ich cele związane z językiem angielskim… SZYBKO.

Jeżeli Ty jesteś jedną z takich osób, to chcę zaoferować Ci DARMOWĄ, 30 MINUTOWĄ KONSULTACJĘ INDYWIDUALNĄ przez Skype, w której osobiście ułożę dla Ciebie indywidualny plan osiągnięcia Twoich celów w języku angielskim.

Porozmawiamy o Twojej obecnej sytuacji, o Twoich celach, oraz przeprowadzimy krótką rozmowę po angielsku. Dzięki temu będę mógł dokładnie ocenić Twój poziom języka.

Potem dam Ci dokładną strategię na to, jak z Twojego obecnego miejsca w którym jesteś, możesz najszybciej osiągnąć rezultaty w angielskim jakie chcesz. Ponieważ pracowałem już z setkami klientów, to jestem bardzo szybki i skuteczny w opracowywaniu strategii “z miejsca”.

Taka konsultacja indywidualna ze mną jest kompletnie ZA DARMO i bez żadnych haczyków. Dlaczego robię je za darmo?

Ponieważ w taki sposób buduję relacje z moimi przyszłymi, wymarzonymi klientami.

Oto jak to działa.

Po naszej darmowej konsultacji indywidualnej, stanie się jedna z dwóch rzeczy:

 1. Zakochasz się w planie i zdecydujesz się wdrożyć go w życie na własną rękę.  Wtedy pożegnamy się, będę życzył Ci powodzenia i poproszę, żebyś kiedyś odezwał/a się do mnie i powiedział/a jak Ci idzie.
 2. Druga możliwość jest taka, że zakochasz się w planie i zechcesz zostać moim klientem/klientką. Wtedy osobiście, poprzez lekcje indywidualne, pomogę Ci osiągnąć rezultaty z Twoim angielskim jakie chcesz. I to jest obietnica. Każdy osoba z którą pracuję ma rezultaty. Każda.

Podsumowując, nie ma żadnego ryzyka, nic nie tracisz i w najgorszym wypadku, uzyskasz darmową poradę strategii do najszybszego osiągnięcia Twoich celów z językiem angielskim.

A ja wiem co mówię i mam w tym olbrzymie doświadczenie.

Przeszedłem przez wszystkie możliwe etapy nauki angielskiego. Uczyłem się w szkole publicznej, w szkołach językowych i na zajęciach indywidualnych. Mieszkałem USA, Anglii i podróżowałem po wszystkich kontynentach na świecie oprócz Afryki (tam mnie nigdy nie ciągnęło). Typowe metody nauczania nigdy nie były dla mnie efektywne i sam musiałem znaleźć proste i dobre rozwiązania, żeby nauczyć się gramatyki oraz płynnego i ładnego mówienia. Użyłem tych wszystkich umiejętności do zdania rozszerzonej matury z angielskiego na 99% (szkoda że nie 100%, bo wtedy brzmiałoby to jeszcze lepiej), do komunikowania się w podróżach na całym świecie oraz jako, że sam jestem przedsiębiorcą, to używałem angielskiego do prowadzenia biznesów komunikując się z klientami i partnerami biznesowymi. Podsumowując - nie było problemu i sytuacji, w której nie byłem z językiem angielskim i której nie rozwiązałem dla siebie lub dla moich uczniów.

Dlaczego robię to wszystko?

Pracuję właśnie nad opublikowaniem własnego programu nauczania angielskiego i otworzenia swojej szkoły językowej. Mój autorski system nauki angielskiego nazywa się - “SMSNA” - czyli “System Maksymalnie Szybkiej Nauki Angielskiego”.

W związku z moimi planami, chcę teraz wziąć ograniczoną liczbę osób od pracy indywidualnej, żebym mógł bardziej poznać ich potrzeby, oraz zdobyć wiele rekomendacji na start mojego systemu i szkoły.

Jak wyglądają lekcje indywidualne ze mną?

 • Każda lekcja trwa 60 minut, dzięki czemu osiągniesz najlepsze rezultaty (a nie 45 minut jak u wielu nauczycieli, którzy nie dbają o Twoje rezultaty)
 • Mamy lekcje regularnie, dla Twojego najszybszego rozwoju
 • Rozwijamy Twój język całościowo na każdej lekcji (gramatyka + mówienie), zgodnie z indywidualnie dla Ciebie opracowaną strategią rozwoju wg mojego “Systemu Maksymalnie Szybkiej Nauki Angielskiego”

Ile kosztują indywidualne lekcje ze mną?

Każda osoba ma inne oczekiwania co do tempa progresu oraz czasu jaki może na to poświęcić. Im bardziej intensywny program, tym szybsze rezultaty osiągniemy.

Dlatego mam 3 pakiety lekcji indywidualnych do wyboru:

 • Pakiet Standardowy - 1 lekcja w tygodniu (4 lekcje w miesiącu) - tylko 280zł za miesiąc (tylko 70zł/h)
 • Pakiet Intensywny - 2 lekcje w tygodniu (8 lekcji w miesiącu) - tylko 560zł za miesiąc (tylko 70zł/h)  
 • Pakiet Ultra - 3 lekcje w tygodniu (12 lekcji w miesiącu) - tylko 840zł za miesiąc (tylko 70zł/h)

Ta propozycja NIE JEST DLA KAŻDEGO. Oto komu mogę pomóc:

 • Musisz wiedzieć dlaczego chcesz rozwijać swój angielski - moim głównym zadaniem dla Ciebie jest pokazanie Ci najszybszej drogi do Twoich rezultatów. Żebym mógł Ci w tym pomóc, musisz wiedzieć dokładnie czego chcesz.
 • Musisz wykonywać ćwiczenia i zadania domowe - po każdej lekcji otrzymasz ode mnie zadanie domowe do zrobienia przed kolejną lekcją. Te zadania domowe są kluczowe dla Twoich rezultatów. Jeżeli nie chcesz wykonywać zadań domowych i zalecanych ćwiczeń, to ta propozycja nie jest dla Ciebie, bo po prostu nie osiągniesz maksymalnych rezultatów. Wolę pracować z naprawdę zmotywowanymi osobami, bo ich sukcesy sprawiają mi większą radość.

Jeżeli spełniasz te dwa warunki, to świetlana przyszłość przed Tobą i z chęcią Ci pomogę ją zdobyć.

UWAGA - czas ma znaczenie i ta okazja jest limitowana - oto dlaczego:

Ponieważ udzielam lekcji osobiście i nie robię tego w pełnym wymiarze godzin, to nie mam czasu dla wszystkich.

Również moi podopieczni biorą ze mną lekcje regularnie i zostają ze mną bardzo długo, więc rozpoczynam pracę z nowymi osobami tylko, gdy jakieś miejsce się zwolni.

Jeżeli chcesz wystartować z Twoją darmową konsultacją, to oto co musisz teraz zrobić:

 1. Skontaktuj się ze mną, żeby dowiedzieć się czy mam obecnie wolne miejsca. Możesz do mnie wysłać wiadomość prywatną tutaj, wysłać sms na telefon komórkowy, lub napisać na Skype.
 2. Jeżeli mam wolne miejsca, to wyślę Ci link do mojego internetowego kalendarza, gdzie możesz wybrać sobie dzień i godzinę na naszą darmową, 30 minutową konsultację.
 3. Zdzwonimy się na Skype w wybrany przez Ciebie dzień i porozmawiamy o tym, jak możesz w najszybszy sposób zrealizować swoje cele z angielskim.

Oto jak możesz się ze mną skontaktować i aplikować na TWOJĄ DARMOWĄ KONSULTACJĘ:

 • Wyślij wiadomość prywatną na tej stronie
 • Wyślij sms  lub zadzwoń: 575 063 853
 • Napisz na mój Skype live:skarabox

Pozdrawiam i do usłyszenia,
Bartek

PS. Jeżeli nie odbieram telefonu (co się często zdarza przez napięty grafik), to napisz mi wiadomość sms.

PPS. Oto co mówią moi klienci o mnie:

“Chciałam jak najszybciej naprawić swój angielski do celów zawodowych. Uświadomiłam sobie, że w dzisiejszych czasach nie będę miała możliwości awansu i rozwoju zawodowego bez angielskiego. Co prawdą mówiłam już wcześniej po angielsku bo uczyłam się w szkole, ale miałam braki w gramatyce i nie miałam pewności oraz płynności w rozmowie. Bartka poleciła mi koleżanka, która kiedyś mówiła gorzej ode mnie, a po lekcjach z nim stała się lepsza ode mnie. Po lekcjach z Bartkiem mój szef bardzo szybko zauważył zmianę w moim poziomie angielskiego i zaczął delegować mi ważniejszych klientów zagranicznych. Zyskałam też awans i więcej zarabiam. Nie spodziewałam się tak dobrych rezultatów tak szybko. Dziękuję Bartek!”
-Agnieszka

"Prowadzę własną firmę. Co prawda do obsługi klienta zatrudniam osoby z dobrą znajomością języka angielskiego, ale sam czułem się ograniczony w swoim rozwoju, ponieważ chcę rozwijać swój biznes, a nie potrafiłem się płynnie komunikować z kontrahentami i potencjalnymi, nowymi partnerami biznesowymi. Chodziłem wcześniej do szkół językowcyh oraz na zajęcia prywatne, ale zajmowało to za dużo czasu, jak na efekty jakie z tego wynosiłem. Do Bartka przyszedłem z polecenia i nie żałuję. Wybrałem bardzo intensywną naukę 3 razy w tygodniu i nie wierzyłem jak szybko Bartek pomógł mi poprawić gramatykę oraz rozwinąć mój język. Teraz nawet native speakerzy komplementują mój język, co natychmiast buduje niesamowite zaufanie i status w środowisku biznesowym. Szczerze polecam lekcje Bartka”
-Adam

“Byłam przerażona, że nie zdam dobrze matury z angielskiego i nie dostanę się na moją wymarzoną uczelnię. A przez to zamknęłaby się droga do mojej przyszłości i marzeń. Do Bartka przyszłam jako ostatnia deska ratunku, bo w szkole zawsze miałam problemy i nic nie rozumiałam, a nauczyciele indywidualni do jakich chodziłam, również nie potrafili mi pomóc. Myślałam, że to coś ze mną jest nie tak i że nie mam talentu do języka. Na szczęście po rozpoczęciu lekcji z Bartkiem wszystko zaczęło mi klikać. Nie wiem jak on to robi, ale potrafi wszystko tak dobrze tłumaczyć, że to samo wchodzi. To pewnie sekret jego systemu. Dzięki Bartkowi napisałam maturę rozszerzoną na 98%! To kompletny szok dla mnie. Dziękuję Bartek!”
- Marta

“Do Bartka przyszłam z polecenia, bo moim marzeniem były studia w Nowym Jorku i do tego potrzebny był mi dobrze zdany egzamin TOEFL. Bałam się, że moje marzenia spalą na panewce, bo kompletnie sobie nie radziłam z angielskim. Miałam braki w gramatyce, nie potrafiłam płynnie mówić, a wszystkie testowe egzaminy pisałam na maksymalnie 20%. Bartek opracował dla mnie strategię działania, wdrożyliśmy ją w życie i nim się obejrzałam, napisałam TOEFL na 95% i jestem w trakcie wyjazdu do USA! Jestem tak szczęśliwa. Dziękuję Bartek w pomocy zrealizowania moich marzeń!"
-Ania

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2019

Kiedy trafiłam do Bartka na lekcje angielskiego miałam ogromne braki spowodowane długą przerwą w nauce. Angielski był moją słabością i zawsze uczyłam się go z ogromną niechęcią, co oprócz braku postępu, skutkowało brakiem pewności siebie i często niemożnością spełniania marzeń. Zależało mi na odświeżeniu mojej wiedzy oraz na praktycznej nauce, tak by język nie stanowił dla mnie bariery. Po wielu bezowocnych lekcjach z „typowymi nauczycielami” poznałam Bartka i już po pierwszej lekcji byłam pewna, że trafiłam na odpowiednią osobę. Bartek kładzie bardzo duży nacisk na praktyczną naukę, pokazując i tłumacząc wiele sposobów na naukę słówek i gramatyki. A dzięki jego pozytywnemu podejściu i rozmawianiu na tematy, które mnie interesują lekcje przebiegają w bardzo swobodnej atmosferze.
Niezależnie jaki masz problem i jaki chcesz osiągnąć cel, jeśli zależy Ci na efektywnej nauce angielskiego po prostu skontaktuj się z Bartkiem a przekonasz się, że warto! :)

Bartek

Dzięki Natalia za opinię <3

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.