Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Szczecin (Centrum)
Bydgoszcz (Centrum)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2019

Kiedy trafiłam do Bartka na lekcje angielskiego miałam ogromne braki spowodowane długą przerwą w nauce. Angielski był moją słabością i zawsze uczyłam się go z ogromną niechęcią, co oprócz braku postępu, skutkowało brakiem pewności siebie i często niemożnością spełniania marzeń. Zależało mi na odświeżeniu mojej wiedzy oraz na praktycznej nauce, tak by język nie stanowił dla mnie bariery. Po wielu bezowocnych lekcjach z „typowymi nauczycielami” poznałam Bartka i już po pierwszej lekcji byłam pewna, że trafiłam na odpowiednią osobę. Bartek kładzie bardzo duży nacisk na praktyczną naukę, pokazując i tłumacząc wiele sposobów na naukę słówek i gramatyki. A dzięki jego pozytywnemu podejściu i rozmawianiu na tematy, które mnie interesują lekcje przebiegają w bardzo swobodnej atmosferze.
Niezależnie jaki masz problem i jaki chcesz osiągnąć cel, jeśli zależy Ci na efektywnej nauce angielskiego po prostu skontaktuj się z Bartkiem a przekonasz się, że warto! :)

Bartek

Dzięki Natalia za opinię <3

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.