Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Wrocław (Stare Miasto)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski30 - 40 / 60 min

Sara Kuc

Opis ogłoszenia

Jeżeli masz przed sobą maturę, egzamin ósmoklasisty lub po prostu potrzebujesz pomocy w nauce, zapraszam serdecznie na korepetycje z języka polskiego!
Oferuję powtórki z lektur, omówienia i opracowania epok literackich, powtórki gramatyczno-leksykalne, omawianie i naukę pisania wypracowań na każdym poziomie oraz wszelkiego rodzaju pomoc w zagadnieniach językowych.
Jestem dostępna od października, apraszam serdecznie!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.