Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Magdalenka
Łazy
Nowy Dwór Mazowiecki
Czosnów
Lesznowola
Leoncin
Dziekanów Leśny
Izabelin
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki45 - 65 / 60 min

Sylwia

Opis ogłoszenia

Nauczycielka z 15 letnim stażem oferuję pomoc okazjonalną , jaki i stałą w nauce języka niemieckiego. Szukam też chętnych do nauki języka niemieckiego zarówno indywidualnie, ale i w małych 2,3,4 osobowych grupach. Zapewniam dojazd do ucznia, ale i możliwość odebrania go ze szkoły lub dowozu rano do szkoły (sprawdzone rozwiązanie szczególnie na obrzeżach miast, obszarach wiejskich). Zapewniam też oczywiście dodatkowe materiały. Potrafię przekonać i wykazać, że niemiecki nie jest taki straszny jak go malują. Ucząc niemieckiego posługuję się kreatywnymi metodami nauki nowo poznanego słownictwa - szukanie podobieństw z językiem angielskim, metody skojarzeń, zabawnych historyjek, koloru, rysowania i malowania. Stawiam na naukę za pomocą wszystkich zmysłów learning by doing.Cena za lekcję 60 minutową u mnie 45 zł, z dojazdem do ucznia 65 zł.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Adres zajęć

Sylwia
Mieszkowo, Malinowa 21
05-503 Głosków
NIP: 123-082-95-82

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.