Mikołaj Nosal

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Szczecin
Police
Język angielski35 - 60 / 60 min

Mikołaj Nosal

Opis ogłoszenia

Pomoc przy nauce oraz zajęcia konwersacyjne z młodą osobą (19 lat). Lekcje on-line lub na terenie Szczecina, zarówno dla osób prywatnych jak i małych grup.

Pomimo młodego wieku posiadam zarówno nieformalne doświadczenie w nauczaniu (pomoc klasowa, pomoc nauczycielom, korepetycje zarówno płatne jak i w ramach pomocy koleżeńskiej), certyfikat na poziomie C2 (CAE) robiony dwa lata temu oraz ogromne doświadczenie z językiem wynikające z codziennego kontaktu z native speakerami oraz zainteresowaniem literaturą.

Oferuję przede wszystkim zajęcia konwersacyjne oraz pomoc przy nauce na wyższych poziomach (B1-C1), włącznie z pomocą w przygotowaniu do certyfikatów takich jak FCE, TOEFL czy IELTS oraz przygotowaniem do matury na każdym poziomie (włącznie z dwujęzycznym). Mogę również pomóc w nauce czy używaniu języka w zakresie specyficznych tematów jak informatyki, matematyki, biznesu czy literatury. Nie uczę podstaw angielskiego.
Zajęcia prowadzę głównie w języku angielskim. Staram się przede wszystkim zachęcać do wykorzystywania w pełni swoich umiejętności językowych oraz pomóc przełamywaniu barier komunikacyjnych.Cechuję się wysoką kulturą osobistą oraz dużą elastycznością, zarówno czasowo jak i w zakresie przerabianego materiału.
Jestem gotów prowadzić zajęcia dla małych grup (do 6 osób) z wykorzystaniem gier planszowych/gier RPG jako głównej metody nauki.

Prowadzę zajęcia na terenie Szczecina oraz online, za pośrednictwem Skype, Discord lub messanger. Dojazd na lewobrzeże czy w okolice Szczecina (powyżej 20 min) może wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Jeżeli jest Pan/Pani zainteresowany/a moimi usługami proszę o wcześniejszy kontakt w sprawie potencjalnego zakresu pomocy. Nie chcę przyjąc zleceń których nie mógłbym w pełni zrealizować.
W miarę możliwość prosiłbym o wcześniejszy kontakt tekstowy.W czasie pracy jestem całkowicie niedostępny telefonicznie.

Cennik:
Zajęcia konwersacyjne: 35-40pln/h (zależnie od poziomu i wymagań)
Zajęcia konwersacyjne z nastawieniem na specjalistyczny temat: 45pln/h
Pomoc w przygotowaniu do egzaminów maturalnych/FCE/IELTS: 40-60 pln/h (zajęcia takie często wymagają znacznie więcej przygotowań z mojej strony lub zakupu dodatkowych materiałów)
Zajęcia dla grup: 60 pln/h
Wszelki inny rodzaj zajęć możliwy, cena do negocjacji zależnie od intensywnośći, poziomu etc.

W przypadku chęci nawiązania dłuższej współpracy (minumum 12 godzin) jestem gotów zaoferować próbne zajęcia.

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
08.2016
CAEA
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.