Rafał Jasiński

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Gliwice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Hello Everyone !!

Nazywam się Rafał i jestem absolwentem filologii angielskiej ze specjalnościami business english oraz nauczycielska. Udzielam korepetycji od paru lat, przez które pracowałem z wieloma osobami w różnym wieku oraz o różnych poziomach języka angielskiego. Wszystkie książki z których korzystam są najnowszymi i najbardziej popularnymi pozycjami do nauczania. Dostosowuję się całkowicie do Waszych wymagań i celów, które razem z pewnością osiągniemy. Jestem osobą bardzo ambitną i cierpliwą, a wszystkie zajęcia prowadzę w miłej atmosferze. Ponadto korzystam z ciekawych filmów i programów dydaktycznych, gier edukacyjnych i zabaw interaktywnych dla najmłodszych. Polecam się w szczególności osobą, które przygotowują się do matury, testów FCE, testów gimnazjalnych oraz wszystkim chcącym poprawić swoją fonetykę i płynność wymowy języka angielskiego poprzez konwersacje.

Polecam się również osobą związanym z językiem angielskim w różnych obszarach biznesu, gdyż ukończona specjalizacja Business English oraz praktyka zawodowa w firmie międzynarodowej pozwoliły mi na zdobycie przydatnej wiedzy, którą z chęcią przekażę w ciekawy sposób. Wiem dokładnie jakie umiejętności językowe są przydatne w codziennej pracy, dlatego jeśli zależy Wam na poszerzeniu konkretnej wiedzy np. z rozmowy z klientem, pisaniu e-maili czy ofert, zapraszam do kontaktu ze mną.

Napewno znajdziemy wspólny język :)

Pozdrawiam i Zapraszam, Rafał

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 21:00
Wtorek16:00 - 21:00
Środa16:00 - 21:00
Czwartek16:00 - 21:00
Piątek16:00 - 21:00
Sobota08:00 - 18:00
Niedziela08:00 - 14:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Ala
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2010

Najlepszy korepetytor jakiego miałam! Dzięki Niemu matura była przyjemnością. Osoba godna polecenia :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.