Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Poznań (Centrum)
Język włoski40 / 60 min

Daniele

Opis ogłoszenia

Jestem doświadczonym w nauczaniu native-speakerem z Sardynii a moją pasją są języki obce (mówię płynnie również po hiszpańsku i angielsku).
Jestem osobą otwartą i kreatywną, dlatego też podczas zajęć gwarantuję przyjemną atmosferę sprzyjająca nabywaniu i doskonaleniu umiejętności komunikacyjnych.
Zapewniam również prawidłowe podstawy gramatyczne na każdym stopniu nauczania, dostosowane do indywidualnych potrzeb osób z którymi pracuję.

Posiadam wykształcenie dziennikarskie i oferuję również pomoc przy pisaniu prac oraz dokumentów w języku włoskim.

Przygotowuję do wyjazdów na Erasmusa :)

Możliwość prowadzenia zajęć przez Skype (25zł- 60min)

Pozdrawiam

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.