Sylwia Dyderska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Wrocław (Psie Pole)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką Akademii Muzycznej we Wrocławiu, specjalność skrzypce i muzykoterapia. Nauczaniem zajmuję się od ponad 20 lat.Oferuję lekcje gry na: - pianinie- skrzypcach- altówce - zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych- zajęcia z tworzenia muzyki na komputerze Oferta nauczania muzyki skierowana jest do dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Zapraszam do współpracy wszystkich miłośników muzyki jak i tych, którzy przygodę z muzyką dopiero będą rozpoczynać.Oferuję lekcję u ucznia/u mnie (Wrocław - Osobowice)/on-line.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.