Wojciech Sebastian

Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
Online
Warszawa

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Be
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
4 czerwca 2019

Gdybym tylko wcześniej przeczytała opinie... Ale cóż, pieniążki za wykonanie zlecenia zostały przelane a z Panem kontaktu żadnego. Dzien przed terminem oddania zadania, dopiero po moich licznych telefonach i smsach raczył odpisać i zrealizować zamówienie. Kontaktu mailowego nie ma żadnego, po prostu olewa i nie odpisuje. Nie polecam. Teraz przyszło mi zrobić poprawki w tym zadaniu, ale o pomocy mogę zapomnieć - chociaż poprawki zadania były w cenie. Nie idzie się z nim skontaktować. Skoro się wystawiasz z pomocą na takiej stronie to przynajmniej byś odpisywał, a nie, że o jakikolwiek kontakt trzeba się prosić...dramat.

Wojciech Sebastian

Nawet maila z Pani strony - z prośbą o poprawki - nie otrzymałem... Proszę o przesłanie maila - ostatnio mam bardzo duży nawał pracy i nie jestem w stanie co chwilę odbierać telefonów. Proszę o mail na spwojciech@poczta.fm

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
23 stycznia 2019

Nie polecam. Nie wykonano projektu, ani nie zwrócono drugiej części należności. Kontakt właściwie nie możliwy.

Wojciech Sebastian

Pilnie proszę o odpowiedź na maila: spwojciech@poczta.fm.
Według mojej wiedzy - pieniądze zostały zwrócone na Pani konto pod koniec grudnia 2018 roku i przesłałem dodatkowo potwierdzenie przelewu.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2017

Szybka reakcja, terminowe oddanie projektów. Widać, ze korepetytor posiada bardzo dużą wiedzę. Slowem - profesjonalizm - polceam.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
2 lutego 2017

Nie polecem w żadnym wypadku! Ustalone warunki do kiedy ma być Pan pomóc mi z projektem, robię przelew 50%, muszę się dodzwaniać bo nagle brak kontaktu z jego strony, wysyła mi z opóźnieniem 1/4 proejketu w momencie gdy mialam otrzymać całość. Potem brak kontaktu a pieniadze przepadly. Jak dla mnie oszust, nie polecam.

Wojciech Sebastian

Zlecenie zostało w połowie zrealizowane, więc dotrzymałem części umowy. Miałem prawo wyjechać na tygodniowy urlop, zaś Pani odpisała w momencie, gdy byłem na urlopie. Po powrocie z urlopu próbowałem dojść z Panią do satysfakcjonującego dla obu stron rozwiązania - niestety pozostawiła Pani moją prośbę bez odpowiedzi.

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
4 maja 2016

Bardzo długi termin realizacji projektu oraz bardzo trudny kontakt mailowy, telefoniczny niemożliwy.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2016

Bez koloryzowania powiem tak:
Pan Sebastian jest zupełnym profesjonalistą-zawodowcem, perfekcjonistą. Niesamowity Gość. Szacun w każdym calu.

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2014

Błyskawiczny kontakt, duża wiedza, uczciwość, szybkie i solidne rozwiązywanie problemów. Polecam tego korepetytora.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2013

Świetny kontakt, profesjonalne podejście do zadania, uczciwość. Przeprowadzona analiza na wysokim poziomie. Seredecznie polecam.

avatar
Staś
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2013

Bardzo profesjonalne podejście do tematu. Współpraca z panem to przyjemność, polecam każdemu kogo gonią terminy, ja potrzebowałem wyliczeń 'na wczoraj' i błyskawicznie je otrzymałem! dziękuję i pozdrawiam!

avatar
Iwi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2013

Polecam w 100%. Wiedza przekazana w bardzo przystępny sposób analiza zadania+ kontakt online i zadania z logistyki to bułka z masłem :D

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.