Sebastian Słomka

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Wrocław
Katowice
Rybnik
Gliwice
Legnica
Jelenia Góra
Częstochowa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć!!! Jeżeli:

 • Planujesz w tym roku zdawać maturę z informatyki
 • Piszesz za niedługo kolokwium / egzamin
 • Masz pracę / projekt do zaliczenia
 • Chciałbyś zacząć swoją przygodę z programowaniem lub zaznajomić się z bardziej zaawansowanymi tajnikami z nim związanymi
 • A może jest jeszcze coś czego nie wymieniłem

Czym by to nie było to trafiłeś na odpowiednią osobę!!

Pewnie zastanawiasz się dlaczego? W takim razie pozwól, że opowiem o sobie w paru słowach…

Swoją przygodę z programowaniem zacząłem z początkiem liceum, dzisiaj jestem wielkim pasjonatem programowania, nie ma dnia którego bym nie spędził tworząc coś nowego, czy rozwiazując jakiś ciekawy problem, nieustannie poszerzając swoją wiedzę.

Jednakże przede wszystkim na codzien pracuję jako software developer w jednej z największych korporacji IT , gdzie zajmuje się rozwojem oprogramowania dla najnowszej technologii dla sieci telekomunikacyjnej 5G.

Zastanawiasz się pewnie dlaczego w takim razie dalej udzielam korepetycji?

Trzy lata temu rozpoczynając studia Informatyczne wystartowałem z udzielaniem korepetycji żeby móc sobie troszkę dorobić żeby polepszyć to "studenckie życie", jednakże po trzech latach sytuacja jest zupełnie inna, dzisiaj przeobraziło się to w czystą pasję i chęć pogłębiania umiejętności interpersonalnych, czego rezultatem jest połączenie praktycznej wiedzy oraz nabytej swobody w przekazywaniu jej moim uczniom.

Zawsze każdemu powtarzam - Jakość przekazywania wiedzy uzależniona jest od doświadczenia jakie dana osoba posiada.

Ze mną nie będziesz uczył się jak od zwykłego studenta, czyli w  przypadku większości osób, nie mających na co dzień jakiejkolwiek zawodowej styczności z programowaniem oraz z tym związanymi technologiami, a ich wiedza bardzo często nie sięga dużo dalej niż twardo "wyryte" strony z książek czy tutoriali.

Na wiedzę, którą ja będę starał ci się przekazać, składają się lata doświadczenia tworzeniu oprogramowania (dosłownie siedzenie dniami i nocami), ale co najważniejsze poparte to wszystko jest doświadczeniem komercyjnym, gdzie nie ma miejsca na błędy, a jakość pracy wymagana, aby była na jak najwyższym poziomie.

Kolejną sprawą jest o atmosfera, o którą dbam ponad wszystko, żeby zajęcia przebiegały w komfortowy sposób, co więcej zajęcia nie są schematyczne, każda lekcja jest indywidualnie dopasowana do osoby  oraz sytuacji w jakiej się znajduje tak aby efektywność pracy była na jak najwyższym poziomie.

Co oferuję?

 • kompleksowe przygotowanie do matury, tak, aby wynik na poziomie 80-90% nie był tylko pustym marzeniem, w rezultacie pozwalającym na to, iż rekrutacja na najlepsze uczelnie w kraju stała się już tylko formalnością
 • przygotowanie pod kolokwium, egzamin
 • pomoc w realizacji ćwiczenia, czy projectu
 • nauka programowania (C, C++, Java) na poziomie od podstawowego po zaawansowany
 • Zagadnienia związane z wytwarzaniem oprogramowania tj. kontrola wersji (Git, Svn), wzorce projektowe, OOP, OOD
 • Linux, bash, python
 • Bazy danych, SQL, MySQL
 • Algorytmy i struktury danych
 • …oraz szeroko pojętą wiedzę z dziedziny informatyki

Reasumując, jeżeli celujesz w topowe wyniki oraz wiedzę na profesjonalnym poziomie nie zwlekaj i skontaktuj się jak najszybciej :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Antoni
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2020

Bardzo dobre podejście, polecam!!!

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
19 stycznia 2020

Utrudniony kontakt, zmiana terminów na ostatnia chwile, po tygodniu rezygnacja z prowadzenia korepetycji przez co straciłem w moim przypadku cenny czas.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.