Sebastian Miernik

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Warszawa (Ochota +6)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam na korepetycje z języka włoskiego, z praktycznym podejściem do nauki, przede wszystkim kładę nacisk na konwersacje, przydatne słownictwo, podstawy gramatyki oraz aspekty kulturowe. Prowadzę korepetycje dla zupełnie początkujących oraz bardziej zaawansowanych, do poziomu B2. Jako student programu Erasmus we Włoszech (Palermo i Perugia), chętnie pomogę osobom które przygotowują się do wyjazdu. Język włoski oraz podróże po Bel paese to moja pasja, którą chętnie podziele się z innymi i postaram się zarazić miłością do tego wspaniałego kraju i języka. Dojazd do ucznia oraz materiały bezpłatnie. Pierwsza lekcja za darmo, abyś mógł się przekonać czy mój system prowadzenia zajęć Ci odpowiada. Zapraszam do kontaktu. A presto!

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 21:00
Wtorek15:00 - 21:00
Środa15:00 - 21:00
Czwartek15:00 - 21:00
Piątek15:00 - 21:00
Sobota09:00 - 21:00
Niedziela09:00 - 21:00

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 07.2019
Warszawski Uniwersytet Medyczny
Doktor
Lekarski
Kursy i szkolenia
12.2018
Certificazione di Italiano come Lingua Straniera (CILS) - poziom C1
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.