Sebastian Frodyma

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online
Kościerzyna
Gdańsk
Chojnice
Słupsk
Pruszcz Gdański
Tczew
Starogard Gdański
Gdynia
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Sztuka cyrkowa60 - 150 / 90 min

Sebastian Frodyma

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Czy zastanawialiście się kiedyś, czym właściwe jest żonglerka? Jaki wpływ ma nauka żonglerki na rozwój umysłu i koncentracji?

Razem ze mną każdy nauczy się żonglowania 3 piłkami (a może i nawet 4 czy 5?), a poprzez zabawę skordynuujecie dwie półkule mózgowe i zadania takie jak robienie dwóch rzeczy jednocześnie dwoma rękami będą dziecinnie proste. 

Możliwe są zajęcia indywidualne oraz grupowe, w każdym wieku i o każdej porze, z możliwością organizacji zajęć z dziedziny żonglerki dla osób z niepełnosprawnością.

Sebastian Frodyma - rzemieślnik kuglarski, półfinalista Mam Talent, poliglota sprzętowy. Od 10 lat występuje jako artysta sceniczny i prowadzi liczne warsztaty z wielu dziedzin sztuki nowocyrkowej na festiwalach żonglerskich oraz w szkołach jako zajęcia alternatywne.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.