Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Ostrowiec Świętokrzyski
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie,
Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy w Niemczech oraz firmach Niemieckich w Polsce. Posiadam certyfikaty uzyskane na szkoleniach w Monachium , Celle i Aurich w firmach i instytucjach Niemieckich. Ukonczylem Wirtschaftsdeutsch na Akademi Leona Kozminskiego w Warszawie, posiadam certyfikat Goethe Institut B2 oraz Wirtschaftsdeutsch C1. Wieloletnie doswiadczenie zawodowe w prowadzeniu rozmów, workshpów i współpracy z Niemieckimi firmami itp. Przygotowuje osoby do wyjazdy i pracy zza granica w zawodach zwiazanych z opieka medyczna, Logistyka, Transportem , Produkcja i uslugami. Pracowników, Studentów, Maturzystow profilu ekonomicznego chcacych podjac studia i uczyc sie Niemieckiego biznesowego , technicznego oraz uczniow Liceow i technikum profilu ekonomicznego.

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 21:00
Wtorek17:00 - 21:00
Środa17:00 - 21:00
Czwartek17:00 - 21:00
Piątek17:00 - 21:00
Sobota08:00 - 21:00
Niedziela08:00 - 21:00

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.