Sebastian Stanisz

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Gliwice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Fascynują mnie języki obce, a w szczególności j.francuski. Uczęszczam do I Liceum Ogólnokształcącego Dwujęzycznego im. E. Dembowskiego w Gliwicach, gdzie realizuję j.francuski na poziomie rozszerzonym. Jestem finalistą Olimpiady Języka Francuskiego, oraz posiadam międzynarodowy certyfikat DELF na poziomie B2. Wziąłem udział w międzynarodowym, miesięcznym stażu we Francji, gdzie doskonaliłem umiejętności w mówieniu. Mogę zaoferować korepetycje wyrównawcze, jeśli ktoś ma problemy z tym przedmiotem w szkole, zajęcie nastawione na doskonalenie gramatyki lub konwersacje, albo wszystko w jedym. Jeśli znajdzie się osoba, która chciałabym rozpocząć swoją przygodę z francuskim, z ogromną przyjemnością pomogę stawiać jej pierwsze kroki. Lekcje mogą odbywać się u mnie, u ucznia, bądź, w przypadku problemu z dojazdem, na miescie (np. Forum).

Dostępność

Poniedziałek
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2017 - aktualnie
I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. E. Dembowskiego w Gliwicach
Mat-geo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.