Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć! Miło Cię widzieć!

Jeśli:
- masz problemy ze zrozumieniem zawiłości języka francuskiego
- pragniesz mówić płynnie
- przygotowujesz się do matury lub egzaminu językowego DELF/DALF
- chcesz w końcu przekroczyć barierę pomiędzy poziomem B2 i C1
- po prostu lubisz francuski i chcesz się go nauczyć 
to, drogi Internauto, dobrze trafiłeś.

Wiem, jak bardzo nauka języka francuskiego potrafi być frustrująca. Tyle czasów, samogłosek, trybów… Ze mną krok po kroku zrozumiesz te wszystkie zagadnienia oraz zaczniesz się skutecznie uczyć przy pomocy technik zapamiętywania. Do tego, mam nadzieję, będziesz się przy tym dobrze bawić!

Jeśli interesują Cię prywatne lekcje ze mną, to zapraszam do kontaktu telefonicznego lub przez formularz. Na spokojnie porozmawiamy o Twoich potrzebach i umówimy się na bezpłatną lekcję organizacyjną . Nie czekaj i napisz do mnie już dziś!

Kilka słów o mnie:
Jestem laureatem Olimpiady Języka Francuskiego i magistrem filologii romańskiej. Od kilkunastu lat wykorzystuję francuski w życiu codziennym oraz zawodowym. Uczę przy pomocy różnorodnych materiałów i technik (w tym mnemotechnik). Francuski znam bardzo dobrze i chętnie podzielę się z Tobą moją wiedzą.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek17:00 - 21:00
Środa17:00 - 21:00
Czwartek17:00 - 21:00
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 07.2017
UAM
Magister
Filologia romańska
Kursy i szkolenia
03.2012
Laureat XXXV Olimpiady Języka Francuskiego
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.