Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Poznań

O mnie

Język francuski fascynuje mnie od lat. Podstawy zdobyłem na francuskiej ziemi, później szlifowałem umiejętności w dwujęzycznym gimnazjum i liceum. Wreszcie zdecydowałem się na rozpoczęcie studiów na filologii romańskiej, które zakończyłem z tytułem magistra. Moja praca dyplomowa dotyczyła współczesnej literatury dla młodzieży.Od 12 lat odkrywam subtelne niuanse tego pięknego języka. Mój skuteczny sposób nauki już w liceum umożliwił mi zdobycie tytułu laureata ogólnopolskiej Olimpiady Języka Francuskiego. Odtąd francuszczyzna towarzyszyła mi w codziennej pracy, na studiach czy podczas stypendiów zagranicznych.Jeśli także lubisz francuski i chcesz dalej rozwijać swoje umiejętności językowe, to skontaktuj się ze mną. Chętnie Ci w tym pomogę!

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  10.2012 - 07.2017
  UAM
  Magister
  Filologia romańska
  Kursy i szkolenia
  03.2012
  Laureat XXXV Olimpiady Języka Francuskiego
  Doświadczenie
  Nie dodano

  Ostatnie opinie


  Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.