Ścisły Umysł

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Koluszki
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia60 - 75 / 60 min

Ścisły Umysł

Opis ogłoszenia

Oferuję korepetycje z chemii na każdym poziomie nauczania od szkoły podstawowej po studia. Jestem absolwentką Politechniki Łódzkiej gdzie uzyskałam tytuł mgr.inż chemii z bardzo dobrym wynikiem. Dodatkowo ukończyłam studia podyplomowe na kierunku - Nauczanie Matematyki oraz studia podyplomowe z przygotowania pedagogicznego. Posiadam 12 lat doświadczenia w udzielaniu korepetycji, aktualnie posiadam firmę Ścisły Umysł która jak sama nazwa wskazuje przygotowuję do egzaminów maturalnych z przedmiotów ścisłych : matematyki, chemii i fizyki, oraz do egzaminu ósmoklasisty z matematyki.

Chemia to moja pasja którą staram się przekazać uczniom podczas nauczania, jest interesująca i logiczna – nie trzeba uczyć się jej na pamięć. Jeśli dobrze poznasz i zrozumiesz jej podstawy stanie się wprost oczywista !

Na zajęciach panuje miła i przyjazna atmosfera. Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie. Wszystkie zajęcia są zaplanowane , a przekazywana wiedza uporządkowana . Pytania na arkuszach maturalnych z chemii zawierają co roku podobne zagadnienia. Trzeba tylko wiedzieć jak dobrze się do nich przygotować.

Kieruję się zasadą co zobaczysz - lepiej zapamiętasz dlatego podczas zajęć przeprowadzane są doświadczenia chemiczne !! Co cieszy się dużym zainteresowaniem i powodzeniem :)
Za zajęcia wystawiane są faktury.
Na pierwszych zajęciach jest promocja o kosztują 50 % ceny :)

l

Dostępność

Poniedziałek14:00 - 20:00
Wtorek14:00 - 20:00
Środa14:00 - 20:00
Czwartek14:00 - 20:00
Piątek14:00 - 20:00
Sobota08:00 - 16:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Ścisły Umysł
Ul 11 Listopada 41
95-040 Koluszki
NIP: 7282708043

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 06.2015
Politechnika Łódxka
Magister inżynier
Chemia
10.2017 - 06.2018
Studium Kształcenia Kadr
Matematyka
10.2018 - 06.2019
Studium Kształcenia Kadr
Przygotowanie Pedagogiczne
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
04.2019 - aktualnie
Szkoła Ścisły Umysł
Prowadzę działalność ,, Ścisły Umysł" która oferuje korepetycje oraz kursy maturalne z zakresu chemii matematyki oraz fizyki. Więcej informacji na https://www.facebook.com/scislyumysl/

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.