Sebastian Baranowski

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Warszawa
Kołobrzeg
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem studendem filologii klasycznej UW. Z łaciną obcuję na co dzień, czytam i rozmawiam w tym języku. Oferuję zajęcia obejmujące zagadnienia gramatyczne, tłumaczenie, czytanie metryczne, porozumiewanie się po łacinie. Pomogę przygotować się do matury, sprawdzianów, egzaminów. Mogę również uczyć osoby nieznające łaciny, a które chcą się jej nauczyć.
Do każdej lekcji dobieram i tworzę indywidualne materiały. Zakres i metodę nauczania ustalam z uczniem na początku zajęć, aby osiągnąć możliwie największe zadowolenie i dostosowanie do aktualnych potrzeb. Wobec tego jestem w stanie spełnić specyficzne wymagania rozmaitych kierunków studiów wymagających znajomości łaciny.
Zajęcia stacjonarne mogą odbyć się u ucznia, u mnie lub w innym ustalonym miejscu. Chętnie prowadzę zajęcia online (np. przez Messengera, Skype i in.).
Za pierwsze zajęcia z serii biorę połowę stawki!

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 15:00
Wtorek15:30 - 20:00
Środa18:15 - 20:00
Czwartek18:15 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Filologia klasyczna i studia śródziemnomorskie
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.