Oleksandra Kurashkevych

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Gdańsk
Gdynia
Sopot

Oleksandra Kurashkevych

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Oleksandra Kurashkevych

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2015

Przemiła i profesjonalna! Nauka z nią to czysta przyjemność. Jako Native świetnie uczy wymowy i co jest nietypowe dla Native'ów świetnie tłumaczy zawiłości gramatyki! Chciałbym napisać, że najlepsza korepetytorka jezyka rosyjskiego w Płocku, ale nie mam porównania. Powiem więc tak: nie zamieniłbym jej na żadnego innego nauczyciela!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.