Sara Podwapińska

Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
Online
Piaseczno
Konstancin-Jeziorna
Poznań
Józefosław
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

JĘZYK WŁOSKI Z NATIVE SPEAKEREM.

Ciao!
Razem z mężem prowadzimy szkołę językową przez SKYPE , ja zajmuję się nauczaniem języka hiszpańskiego, a Matteo włoskiego.
Na zajęcia z konwersacji serdecznie zapraszamy osoby od poziomu A2+ . Pracujemy na własnych, autorskich materiałach, dysponujemy odpowiednimi platformami i narzędziami umożliwiającymi maksymalizację osiągnięć naszych Uczniów.
 
Zajęcia z Włochem szybko sprawią, że przełamiesz barierę językową, a jednocześnie przyswoisz prawidłową wymowę i słownictwo. 
Oferujemy spersonalizowane lekcje z języka ogólnego, specjalistycznego, biznesowego, przygotowanie do egzaminów ustnych, certyfikatów, prezentacji, rozmów o pracę. 
[**Próbne 30 minut gratis. *]

Kim jest Matteo?*
Urodzony na południu Włoch, ale od lat mieszkający na północy w okolicy Trydentu, z wykształcenia prawnik i enolog, z zamiłowania nauczyciel. Uśmiechnięty, pomocny, cierpliwy i przede wszystkim kompetentny, z łatwością sprawi, że swobodnie zaczniesz posługiwać się językiem włoskim. 

Ci vediamo pronto!

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela08:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 07.2017
Uniwersytet SWPS
Licencjat
Iberystyka
09.2016 - 05.2017
Universidad Católica de San Juan Murcia
Licencjat
Lenguas Modernas
10.2017 - 07.2019
Uniwersytet Warszawski
Magister
Estudios Latinoamericanos
Kursy i szkolenia
12.2011
Szkolenie z zakresu pedagogiki zabawy
Doświadczenie
06.2015 - aktualnie
Prywatne kursy językowe
02.2017 - 02.2018
Tongue Tamers
09.2017 - 12.2017
Centrum Kształcenia Józefosław

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
15 stycznia 2020

Merytorycznie mógłbym polecić Sarę, bo hiszpański zna.. ale nie polecam, bo porzuca ucznia w trakcie nauki bez słowa wyjaśnienia ... i jeszcze później unika kontaktu!!

Abrete

Witam,
Panie Tomku Pana opinia jest bardzo krzywdząca i nie do końca zgodna z prawdą. Przez cały okres naszej współpracy wywiązywałam się ze swoich obowiązków, przywożąc ze sobą nawet własną tablicę.
Pod koniec października ciężko zachorowałam, trafiłam do szpitala, a wszystkim uczniom wysłałam maile z wyjaśnieniami, dlaczego nie jestem w stanie dalej pracować.
Jest mi bardzo przykro, że po kilku miesiącach znajduje Pan jeszcze satysfakcję w podważaniu mojego zaangażowania.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2018

Polecam p.Sarę. zawsze przygotowane lekcje. Miła atmosfera w czasie zajęć. I dla mnie najważniejsze, że dużo wymaga. Z każdej lekcji wynoszę bardzo dużo nowych wiadomości. Polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.