Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Świętochłowice
Chorzów
Bytom
Katowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem nauczycielką języka angielskiego w przedszkolu. Ukończyłam studia na stopniu inżynierskim, w tym roku rozpoczynam magistra. Dodatkowo skoczyłam studium wokalno-baletowe z tytułem aktora scen muzycznych, studia podyplomowe z przygotowania pedagogicznego, oraz jestem w trakcie studiów pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Od wielu lat pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Pracowałam jako instruktor rękodzieła, zajęć tanecznych, animator, aktor w teatrze lalek. Praca z dziećmi, młodzieżą i w ogóle z ludźmi jest moją pasją - uwielbiam się rozwijać i pomagać w rozwoju innym.
Pracuje z dziećmi z dysgrafią, z dziećmi zdolnymi i dziećmi, które mają problemy z koncentracją - dzięki czemu nabyłam umiejętność wybierania właściwego sposobu pracy i nauczania.
Dzięki wykształceniu artystycznemu mam duże doświadczenie w kreatywnymprowadzeniu zajęć artystycznych (taniec, śpiew, umuzykalnienie, plastyka)m i humanistycznych. Dzięki studiom technicznym znam zagadnienia chemiczne, biologiczne i matematyczne.
Jestem cierpliwa i spokojna, nie wywieram presji na uczniu. Po pierwszych 2-3 zajęciach dobieram moim zdaniem najodpowiedniejszy system nauki dla ucznia, który przedstawiam i konsultuje z rodzicami i dzieckiem - dzięki czemu to państwo mają decydujący głos w sprawie edukacji.
Prowadzę korepetycje ogólnorozwojowe, jak i z konkretnych przedmiotów. Po pierwszych zajeciach też uczciwie, przyznaje się, jeżeli jakiś temat jest dla mnie za trudny i nie jestem w stanie pomóc.
Przedszkolaki i dzieci od 3 roku życia - nauka języka obcego przez zabawę, wspomaganie i rozwijanie wiedzy przedszkolnej, zajęcia plastyczne i umuzykalniające
Podstawówka - wszystkie przedmioty, praca nad koncentracją, praca nad dysgrafią, praca rozwojowa dla szczególnie uzdolnionych dzizeci
Gimnazjum - jak wyżej
Liceum - przedmioty na poziomie podstawowym, w sprawie rozszerzeń najlepiej zadzwonić i się skonsultować.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 18:00
Wtorek11:00 - 18:00
Środa08:00 - 12:00
Czwartek15:00 - 18:00
Piątek08:00 - 16:00
Sobota08:00 - 18:00
Niedziela08:00 - 18:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.