Sandra Foryś

Ostatnia aktywność:
27 dni temu
 
Online
Kraków
Nowy Targ
Nowy Sącz
Alwernia
Brzesko
Miechów
Zakopane
Katowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem studentką kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Jagiellońskim Collegium Medicum. Oferuję korepetycje dla uczniów podstawówki, liceum/technikum-zakres podstawowy.
Zapewniam miłą i bezstresową atmosferę pracy. Jestem osobą otwartą, wyrozumiałą, sumienną i niezwykle cierpliwą. Potrafię znaleźć wspólny język z uczniem i w sposób przystępny przekazać wiedzę. 

Oferuję:
- nadrobienie zaległości, pomoc w zrozumieniu zaległego materiału, a także przyswajaniu aktualnego,
- przygotowanie do sprawdzianów, kartkówek, odpowiedzi ustnych,
- pomoc w odrabianiu zadań domowych,
- rozwijanie zdolności ucznia,
- pomoc w przygotowaniu do zbliżającego się egzaminu ósmoklasisty
i matury podstawowej

Korepetycji stacjonarnie  udzielam w Krakowie , oferuję również zajęcia w formie online.

nr tel. 604-775-502

Serdecznie zapraszam :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2020

Bardzo polecam zajęcia z Panią Sandrą, ponieważ dzięki indywidualnemu podejściu do ucznia potrafi wytłumaczyć w prosty sposób najtrudniejsze tematy matematyczne. Metody nauczania są na wysokim poziomie, więc dzięki temu matematyka staje przyjemniejsza i łatwiejsza. Świetna korepetytorka :)

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2020

Jesteśmy bardzo zadowoleni z korepetycji. Jest to przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty. Zajęcia zachęcają do rozwiązywania zadań nawet w czasie wolnym. Dodatkowo Pani pomaga nam w chemii. Zagadnienia są tłumaczone w prosty i zrozumiały sposób, dzięki czemu córka naprawdę je rozumie. Polecamy!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2020

Bardzo polecam korepetycje u Pani Sandry. Jest to niesamowicie cierpliwa korepetytorka z bardzo indywidualnym podejściem do ucznia. Odkąd uczęszczam na korepetycje znacznie poprawiły mi się oceny w szkole. Atmosfera na zajęciach jest swobodna przez co nie odczuwa się stresu jak na lekcjach w szkole. Polecam serdecznie wszystkim spiętym, zestresowanym i zniechęconym do matematyki.
NAPRAWDĘ WARTO !

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2020

Trafiłam do Pani Sandry z polecenia znajomej, bo słyszałam że ma świetne podejście do dzieci. I faktycznie! moja córka chodzi na zajęcia z przyjemnością, a co najważniejsze poprawiła oceny w szkole. Polecam wszystkim :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.