Barbara Czajka

Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
Online
Kraków (Stare Miasto)

Barbara Czajka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/538 opinii
Dla użytkownika Barbara Czajka

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2007 - 10.2012
Uniwersytet Jagielloński
Magister
filologia hiszpańska
10.2011 - 06.2012
Universidad de Valencia
Magister
filologia hiszpańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 38
avatar
Lidka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2020

Basię poleciła mi koleżanka, która z nią studiowała filologię. Mówiła, że była najlepszą studentką na roku i wspaniale zna język, mieszkała dłuższy czas w Hiszpanii, więc zgłosiłam sie do niej. Jej lekcje warte są naprawdę każdych pieniędzy, oprócz doskonalej znajomości hiszpańskiego, umiejętności wytłumaczenia dosłownie wszystkiego, jest miłą, cierpliwą i pogodną osoba. Lekcje są bardzo ciekawe, bazują na różnorodnych materiałach i są bardzo skuteczne co mogę potwierdzić najlepiej, bo Basia przygotowała mnie do egzaminu na poziomie C1. Bez niej pewnie nie odważyłabym sie zaatakować takiego poziomu, ale z taką nauczycielką jak najbardziej!

avatar
Mariam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2020

Bardzo polecam lekcje z Barbarą, widać jak z pasją podchodzi do swoich lekcji, widać że naprawdę uwielbia uczyć innych, z łatwością mi przechodzi do głowy wszystko co tłumaczy Barbara, z przyjemnością uczę się hiszpańskiego z Barbarą już rok( z przerwami) ale zawsze wracam do naszych korepetycji !;)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2020

Polecam lekcje z Basią :) Jest zawsze świetnie przygotowana. Zajęcia z nią nigdy nie są nudne. Potrafi zmobilizować do pracy ;) Nigdy nie zmieniłabym jej na inną nauczycielkę :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2020

Cześć ! Uczę się z Basią hiszpańskiego od ponad roku. Na podstawie moich doświadczeń z całą pewnością poleciłabym te zajęcia każdemu. Basia do wszystkich lekcji jest świetnie przygotowana – ma całą masę różnych materiałów poczynając od ćwiczeń gramatycznych z danego tematu, przez najbardziej przydatne słownictwo, kończąc na ćwiczeniach ogólnorozwojowych tj. książki, czytanki czy ćwiczenia ogólne z całego materiału. Zajęcia bardzo często urozmaicone są wiedzą ogólną o Hiszpanii lub ciekawostkami o krajach hiszpańskojęzycznych. Dodatkowym atutem zajęć jest możliwość przesunięcia ich lub dostosowania do ucznia w danym tygodniu co sprawia, że pomimo ciężkiego tygodnia wciąż jestem w stanie znaleźć czas na hiszpański. Polecam :)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2020

Polecam lekcje hiszpańskiego z Basią! Jest to przemiła osoba, zawsze przygotowana do zajęć i potrafiąca indywidualnie podejść do ucznia. Na każdych zajęciach dostaję liczne materiały dostosowane do mnie i mojego poziomu hiszpańskiego oraz materiały dodatkowe jak np. książki, czy filmiki, dzięki którym mogę jeszcze bardziej obeznać się z językiem. Dodatkowo Basia jest osobą niezwykle cierpliwą z ogromną wiedzą, zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy i rozwieje wszelkie wątpliwości związane z językiem hiszpańskim. Z Basią uczę się już rok i widzę, jak ogromne postępy zrobiłam od tamtego czasu. Jeżeli zastanawiasz się nad nauką języka hiszpańskiego u Basi, to zapewniam Cię, że to bardzo dobry wybór!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2020

Bardzo polecam zajęcia z Basią, jest świetnym nauczycielem!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2020

Basia jest bardzo kompetentną i znakomicie przygotowaną nauczycielką. Materiały są dopasowane do mojego poziomu językowego. Starannie omówione struktury gramatyczne czy słownictwo są utrwalane przez liczne ćwiczenia, w wyszukiwaniu których Basia jest nieoceniona. Słuchanie i czytanie jest dopasowane do mojego poziomu, a z czasem ten poziom jest stopniowo zwiększany, żeby nie tkwić w miejscu. Materiały są urozmaicone i stale mieszane, żeby można było spróbować wszystkiego. Basia jest niezwykle cierpliwa w korygowaniu moich błędów, otwarta na moje sugestie, jeśli chodzi o dobór tematów, obowiązkowa jeśli chodzi o przysyłanie materiałów na czas i ich poprawę. Każdy błąd jest omówiony. Prawie nigdy (a zrobiłam już 75 lekcji) nie odwołuje zajęć. To są naprawdę bardzo wyjątkowe okazje.

avatar
Marcel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2020

Basia jest bardzo dobrym nauczycielem. Zawsze przygotowana, z pomysłem na zajęcia. Podczas lekcji spostrzegawcza i uważna, co przekłada się na zwrócenie uwagi na pomyłki, wobec których jest cierpliwa i nie zniechęca. Pytań nie pozostawia bez odpowiedzi, zarówno tych zadawanych zbyt często, jak i być może zaskakujących. Jest inteligentna i oczytana, co sprawia, że zajęcia nie tylko nie są uciążliwe, ale wręcz przyjemne, czemu pomaga również przyjazna atmosfera.
Z czystym sumieniem polecam.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2020

Z czystym sumieniem polecam zajęcia z języka hiszpańskiego u Basi. Lekcje są zawsze dopasowane do poziomu i oczekiwań ucznia. Ćwiczenia są różnorodne i interesujące począwszy od różnego rodzaju ćwiczeń na słownictwo i gramatykę, a skończywszy na przeróżnych formach artykułów. Uczę się z Basią od ponad 4 lat i jestem bardzo zadowolona z przebiegu zajęć i widocznych postępów w moich umiejętnościach językowych.

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2020

Basia to wspaniały nauczyciel, który pomaga uczniowi rozwijać kompetencje językowe, jak i kulturowe. Można porozmawiać o poważnych zagadnieniach gramatycznych oraz o zwykłych bieżących sprawach, dzięki czemu ćwiczymy mówienie w naturalny sposób. Materiały na każdych zajęciach są różnorodne i przygotowane pod ucznia, dlatego nawet subjuntivo nie jest takie złe. Z całego serca polecam zajęcia z Basią:)

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2020

Polecam Basię z całego serca :) Chodzę do niej od kilku lat i wciąż mam ochotę się uczyć. Zawsze jest przygotowana do zajęć i ma na nie pomysł. Dostosowuje się do potrzeb ucznia.
Dzięki jej zajęciom jestem w stanie dogadać się z moimi hiszpańskojęzycznymi znajomymi bez większych problemów.
I oczywiście hiszpański to najpiękniejszy język świata :)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2020

Basia to bardzo dobry nauczyciel, jest bardzo zaangażowana w przekazywanie wiedzy i z cierpliwością odpowiada na każde pytanie. Czuję niesamowita różnicę w poziomie mojego hiszpańskiego odkąd biorę lekcje u niej. Jestem bardzo zadowolona. Polecam każdemu komu zależy na rozwoju swoich kompetencji językowych. Każda lekcja to ogromna porcja wiedzy.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2018

Bardzo polecam naukę języka hiszpańskiego z Basią ! Rozpoczęłyśmy naukę od zera, Basia po kolei, klarownie i cierpliwie przekazuje mi wiedzę, dzięki czemu stopniowo wszystko układa się w logiczną całość i nabiera kształtów. Lekcje przebiegają w niezwykle miłej i zachęcającej do nauki atmosferze. Basia jest bardzo cierpliwą, profesjonalną i wyrozumiałą osobą. Przed każdą lekcją przesyła materiały na następną lekcję oraz pracę domową, którą zawsze omawiamy na początku zajęć. Kiedy czegoś nie rozumiem albo nie pamiętam, wracamy do problematycznych treści aż do skutku. Dużym plusem są też elastyczne godziny zajęć, zawsze udaje się nam ustalić dogodny termin pasujący nam obu, mimo napiętego grafiku. Ani trochę nie żałuję mojej decyzji o rozpoczęciu nauki hiszpańskiego z Basią !

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2017

Świetny nauczyciel języka hiszpańskiego. Bardzo wymagający, konkretny i bardzo dobrze zorganizowany. Lekcje zawsze mają swój cel, materiały pozwalają na codzienny kontakt z językiem oraz ćwiczenie wszystkich umiejętności jęzkowych. Poza tym, dzięki Basi, poznaję zwroty nieformalne, które skutecznie zapadają mi w pamięć i których używam podczas rozmów z moimi przyjaciółmi z Hiszpanii. Serdecznie polecam.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2017

Basia, to najlepszy nauczyciel, u jakiego się do tej pory uczyłam. Nawet najtrudniejsze zagadnienia potrafi wytłumaczyć w bardzo prosty sposób. Nigdy nie traci cierpliwości, nawet do tak opornych na wiedzę i wiecznie nieprzygotowanych uczniów, jak ja ;) Tym, co najbardziej cenię, jest indywidualne podejście do ucznia i szybkie postępy w nauce, które zauważyłam w niedługim czasie. Już po kilku tygodniach nauki blokada w mówieniu po hiszpańsku zniknęła. Gorąco polecam!

avatar
Lucyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2017

Z Basią uczę się od ponad roku. Wcześniej miałam jakieś podrygi związane z nauką hiszpańskiego, ale niestety wszystkie umierały wraz z początkowym zapałem. Dzięki Basi widzę sens i progres mojej nauki, a uczciwie rzecz ujmując nie jestem najsumienniejszą z uczennic. Basia jest zawsze przygotowana do zajęć (lepiej ode mnie;), podchodzi do nauki bardzo elastycznie i indywidualnie. Przygotowuje pod każdym kątem, z uwzględnieniem potrzeb i możliwości ucznia. Ponadto ma szeroką wiedzę nie tylko na temat języka literackiego czy codziennego, ale także kultury. Dzięki temu jest w stanie pokazać szerszy kontekst języka. Początkowo spotykałyśmy się "ficzynie", aktualnie tylko wirtualnie. Moim zdaniem nie wpływa to w żaden sposób na jakość lekcji czy kontaktu z Basią. Z pełnym przekonaniem mogę polecić Basię każdemu kto chciałby nauczyć się hiszpańskiego.

avatar
Marcel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2017

rewelacja! dużo materiałów, sympatyczna atmosfera i Basia zawsze jest przygotowana do zajęć. Zdecydowanie polecam.

avatar
tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2017

Zawsze przygotowana do zajęć. Wymagająca ale zajęcia w miłej atmosferze. Przekazuje sporo materiałów. I co najważniejsze bardzo cierpliwa! Serdecznie polecam.

avatar
Lidka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2017

Bardzo polecam! Rewelacyjny sposób prowadzenia lekcji z uwzględnieniem potrzeb i możliwości ucznia. Wyrozumiałość i ciągła motywacja przy trudnościach do dalszej nauki. Super nauczycielka:))

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2016

Nigdy bym nie pomyślała, że zajęcia przez Skype mogą być tak efektywne. A jednak! Lekcje są zawsze świetnie przygotowane i ciekawe, Basia ma ogromną wiedzę i dużo cierpliwości. A poza tym zaraża entuzjazmem do nauki! Serdecznie polecam, jedna z najlepszych korepetytorek, z jakimi kiedykolwiek współpracowałam.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2016

Długo szukałam nauczyciela, który by mi odpowiadał i to jak naucza. Basia idealnie się wzięła za mnie i za mój hiszpański. Do takiego stopnia, że po pół roku lekcji z nią i przyzwyczajaniu mnie do jej charakterystycznego ¡Hola! ¿Qué tal? udało mi się wyjechać na wymianę do Hiszpanii, przeżyć tam najlepszą , totalnie hiszpańską przygodę życia. Basia nie tylko potrafiła super przekazać wiedzę, przygotować i dostosować lekcję do moich potrzeb, ale dodatkowo potrafiła mnie zorganizować, zachęcić i zmobilizować pomimo że dzieliło nas 350 km, bo lekcje miałyśmy przez Skype. Za kaźde ćwiczenia, pracę domowe, teściki i piękne obrazki bardzo pomocne w nauce słownictwa bardzo dziękuję. Serdecznie polecam zajęcia z Basią, bo z nią nawet na odległość jest merytorycznie, ciekawie i efektywnie!

avatar
Pedro
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2016

Bardzo polecam! Mialem kilku nauczycieli i zdecydowanie Basia jest najlepsza. Zawsze super przygotowana z bardzo indywidualnym podejsciem do ucznia. Zadania domowe i testy gwarantowane, ale mozna liczyc na wyrozumialosc:P Bardzo mile i ciekawe rozmowy na rozne tematy. Nauczyciel z powolania:)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2016

Basia jest najlepszą nauczycielką z jaka miałam do czynienia. Zawsze przygotowana, świetnie dostosowuje się do wymagań ucznia, Jej wiedza w zakresie języka i kultury krajów hiszpańskojęzycznych zdumiewa! No i nie jestem byłą uczennicą, niedługo wracam na zajęcia :-)

avatar
Sabina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2016

Polecam każdemu zajęcia z Basią. Dostosowane do potrzeb, umiejętności i możliwości ucznia. Zawsze świetnie przygotowane i co bardzo ważne - urozmaicone:)
Polecam!:)

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2016

Basia, to bardzo sympatyczna dziewczyna. Lekcja ciekawe, zawsze dobrze przygotowane, nigdy się nie nudziłam i zrobiłam duże postępy. Serdecznie polecam.

avatar
Ula KR
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2016

Z korepetytorami różnej maści miałam juz kilkukrotnie do czynienia, najczęściej te znajomości kończyły się po kilku lekcjach. Z Basią jest inaczej, jest wyjątkową osobą w gronie nauczających, uczę się z Nią dokładnie rok, pewnie nie ostatni. Urzekła mnie jej cierpliwość, zaangażowanie, świetnie przygotowane lekcje, ogromna wiedza o hiszpańskiej krainie i poprostu sympatyczne usposobienie. W szkole językowej uczę się od lat trzech, ale to lekcje z Basią sprawiły, że czekając z nieznajomymi Hiszpanami w kolejce po hamburgera mam odwagę zapytać "¡Hola! ¿qué tal?" i kontunuować rozmowę w ich rodzimym języku. POLECAM :)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2016

Jeszcze jednak nie wszystko zostało napisane. Basia jest bardzo wesołą osobą pełną poczucia humoru. I zna się nawet na moich żartach :) Podobnie miałem wrażenie że jestem jej jedynym uczniem - taką atencją mnie darzyła aż do momentu jak zacząłem jej podsyłać znajomych. I wiecie co? dalej myślę że przywiązuję do nauki taką uwagę jakbym był tylko ja i nikt inny :) po ponadj roku nauki z Basią nie boją się teraz spróbować swoich sił w Peru i dodatkowo szlifujować przez 3 miesiące to co nauczyłem się na zajęciach. Jestem pewien że po powrocie będę kontynuował z nią naukę. Polecam bardzo gorąco !!!!!

avatar
Kasia G.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2016

Chyba wszystko zostało już napisane, a mi pozostało jedynie podpisać się pod tym obiema rękami. To fakt, takiego nauczyciela ze świecą szukać. Pełen profesjonalizm w każdym calu. Uczyłam się z Basią przez Skype i mimo, że wolałabym osobiście to ta forma nauki bardzo mi sie podobala. Najciekawsze było to, że zawsze miałam wrażenie jakbym była jej jedynym uczniem, materiał i poświęcona uwaga skupione na mnie i moich potrzebach, wszystko wzorowo przygotowane, a Basia zawsze gotowa pomóc i wyjaśnić więcej. Żałuję, że nie mam na razie tyle czasu by kontynuować naukę, ale wiem, że nie muszę w przyszłości szukać innego nauczyciela hiszpańskiego. Bardzo polecam.

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2016

Świetny nauczyciel - lekcje z Basią to czysta przyjemność!! Nawet subjuntivo przestało być takie groźne ;) Szczerze polecam każdemu, kto chce podjąć trud nauki la lengua espanola :)

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2016

W zeszłym roku dostałam namiary na Basię. Muszę się przyznać bez bicia, że zwlekałam aby napisać do niej wiadomość. Chodziłam do różnch szkół językowych i forma prowadzonych zajęć nie do końca mi odpowiadała. Próbowałam na własną rękę zrozumieć niuanse gramatyki. I to był błąd. Basia jest cudowną osobą, która zaraża swoim entuzjazmem do nauki hiszpańskiego. Dla mnie najlepsza I najwygodniejsza była opcja przez skype – lekcje indywidualne, w domu, nie tracę czasu na dojazdy, godziny zajęć ustalane elastycznie w zależności od napiętego harmonogramu moich innych zajęć. Przed każdymi zajęciami, dostaję materiał – który jak wspomniała Ania jest na google drive. Materiał ten jest bardzo starannie przygotowany i widać, że Basia poświęca każdej naszej wspólnej lekcji sporo czasu i uwagi. Dostaję także pliki z zadaniami domowymi, ktore jest sprawdzane a w razie jakichkolkwiek niejasnosci wyjaśnianie do skutku. Polecam gorąco!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2016

Świetne indywidualne podejście do ucznia, wszystko potrafi wyjaśnić w sposób prosty i zrozumiały. Motywuje do pracy, ale tez nie przytłacza materiałem zadań- wszystko dopasowuje do twoich potrzeb i zainteresowń. Zawsze bardzo dobrze przygotowana do zajęć. Bardzo polecam. Świetny pedagog!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2016

Nigdy nie miałam styczności z kimś tak profesjonalnym jak Basia. Ucząc się zaledwie 8 miesięcy opanowałam język od podstaw na tyle, że napisałam maturę rozszerzoną na 90% z tego języka. Świetne materiały, na każde zajęcia zawsze przygotowana. Nie było pytania z którym miałaby problem, zawsze bardzo jasno tłumaczyła każdą zasadę. Przy niej język wydał się banalny i przyjemny w nauce. Serdecznie polecam :)

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2016

Basia jest najlepszym nauczycielem języka obcego, u którego mogłem się uczyć. Bardzo polecam! :)

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2016

Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do ucznia, bardzo obszerna merytoryczna wiedza oraz pełne energii podejście Basi do tematu sprawia, że polecam jej zajęcia każdemu.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2016

Witam. Jeśli chcecie naprawdę nauczyć się języka hiszpańskiego, Basia jest jak najwłaściwszą osobą, która Wam w tym pomoże. Zajęcia prowadzi bardzo rzetelnie i potrafi rozbudzić w Tobie miłość i zapał do nauki tego języka .Jest kompetentnym nauczycielem i z wielką pasją przygotowuje się do każdych zajęć. Na spotkaniach znajduje czas na konwersację, gramatykę i przygotowanie ciekawych artykułów, które albo odsłuchujecie, albo czytacie i tlumaczycie. Są też oczywiście zadania domowe, które bardzo pomagają w przyswajania informacji. Z Basią cały spędzony czas, to naprawdę czas w pełni wykorzystany.
Polecam i zachęcam wszystkich, by zapisali się na lekcje indywidualne do Basi. Nie będziecie żałować.
Naprawdę warto!

avatar
ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2016

odbylam z basia lacznie ponad 40 lekcji przez skype'a, co bylo swietnym wyjsciem - moje notatki z zajec na google drive sa ze mna do tej pory doslownie wszedzie. :) podoba mi sie roznorodnosc materialow, w tym tzw. autentycznych (np. obejrzenie filmiku i opisanie go w ramach pracy domowej). bardzo doceniam fakt, ze zajecia zawsze byly bardzo dostosowane do mnie - np. przed moim wyjazdem do ameryki poludniowej basia przygotowala mi zestaw slownictwa typowego dla odmian hiszpanskiego z krajow, do ktorych jechalam. bardzo klarownie wyjasniala tez niuanse gramatyki na poziomie zaawansowanym. w czasie zajec jest duzy nacisk na mowienie, co bardzo mi sie podobalo. serdecznie polecam!

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2016

Najfajniejsza godzina w tygodniu spedzona na nauce tego pieknego jezyka ;) Dzieki temu poradzilam sobie w Hiszpanii bez problemu, polecam!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2016

Zajęcia z Basią są bardzo ciekawe, starannie i ciekawie przygotowane :) Każda lekcja zaczyna się od sprawdzenia pracy domowej, wytłumaczenia ewentualnych błędów i problemów, a czasem i małej kartkóweczki :) Mnie osobiście bardzo to odpowiada, motywuje bowiem do ciągłego uczenia się i powtarzania materiału, który szybko i starannie zostaje utrwalony. W ciągu zajęć ćwiczymy wszystkie umiejętności językowe, zarówno słuchanie, pisanie, czytanie, jak i rozumienie tekstu. Do tej pory nie miałam dobrej lektorki hiszpańskiego, więc tym bardziej doceniam naprawdę świetny poziom przygotowania i realizacji zajęć!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.