Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Katowice
Ruda Śląska
Sosnowiec
Chorzów
Będzin

O mnie

Nauczyciel z pasją i indywidualnym podejściem do ucznia*. Od zawsze pasjonowało mnie przekazywanie wiedzy innym. Czerpię przyjemność z tego, gdy widzę jak moi drodzy Kursanci rozwijają skrzydła! Języki obce to ciągła praca, dlatego też stale podnoszę swoje kwalifikacje tak, aby mój stan wiedzy był ciągle na czasie.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Wit
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2014

Jest OK. Polecam!

avatar
Hyperolik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2014

Od ponad roku korzystam z korepetycji Karola i bez wahania mogę polecić jego osobę, zwłaszcza za komunikatywność i dyspozycyjność.

avatar
albert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2014

Świetny nauczyciel. indywidualne podejście i tempo dostosowane do moich umiejętności. Dodatkowo Pan Karol jest bardzo miłym człowiekiem, przez co zajęcia są bardzo fajne

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.